Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem találok munkát 4 hónapja!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem találok munkát 4 hónapja! A párom addig nem akar velem szóba állni amíg nem találok? Ez normális?

Figyelt kérdés

Azt mondta már kikészített ez a huza vona...nem szeret igazán igaz?


24/F


2012. jan. 8. 11:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális, amit a párod csinál.

Melletted kellene állnia ebben a nehéz időszakban, és biztatni, nem pedig érzelmileg zsarolni.

Elég rossz ez a helyzet neked egyébként is, nem szükséges még az ő zsarolását is hallgatnod.

2012. jan. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális, hogyha te tényleg próbálkozol.

Viszont lehet ő úgy látja, neked így kényelmes, nem törekedsz túlzottan, hogy újra munkába állj, és ez nem túl vonzó számára.

Ezt csak ti érzitek, mennyire jogos a rosszallása, de semmiképp nem így kéne kifejeznie a dolgot, hisz ezzel csak ront a kapcsolatotokon.

Egyébként miből élsz, együtt laktok?

2012. jan. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
teljesen kivagyok készülve...minden bajom van már...nem veszi fel nekem a telefont...nagyon végem van és magamba vagyok fordulva...
2012. jan. 8. 11:51
 4/11 A kérdező kommentje:

ma 11:51


nem nem lakunk együtt,vagy is tervben van...volt félre tett pénzem..de már kezd elfogyni..

2012. jan. 8. 11:53
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
Attól függ mennyire intenzíven keresel munkát.Ha tényleg beleadsz mindent akkor nincs igaza a barátnődnek de ha csak olyan "ha látok valami jó hirdetést hát na bumm megpróbálom" akkor a b.nődnek adok igazat!Én akkor szakítanék is veled azonnal,ilyen emberre nem lehet építeni!
2012. jan. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
az is lehet hogy csak egy rügyet eres a szakításra
2012. jan. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem érdemel meg téged!


Ha szeret, akkor melletted van jóban-rosszban. És ez nem valami mézes-mázos szöveg. Hanem ha nem így tesz, akkor abból sejthető, hogy érdekember. Nem kapsz fizetést, éppen nem lehetséges még az összeköltözés. Látszik, hogy nem te érdekled, hanem az anyagi helyzeted. Undorító, tojd le!


Lehet még ő is munkanélküli, majd megtudja milyen az.

Ahogy az Első írta, ilyenkor biztatás kell a pártól, és nem fenyegetés.


Ne keresd és ne emészd rajta magad! Tekintsd végleges szkításnak az esetet. Keress tovább munkát, ne add fel, egyszer majd találsz. utána meg keress egy normális lányt magadnak!

2012. jan. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
30%
Hagyd ott ez a k.vát, mert csak a lóvédra utazik. Ott kellene melletted lennie, biztatnia. Undorító nőszemély.
2012. jan. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Esélyes, hogy a barátnőd ennek a Kérdésfeltevőnek a fiatalabb mása:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Majd ha lesz sok pénzed, meg ugye sok munkád, és még vele vagy, leszel, akkor eljuthat odáig a barátnőd, hogy ilyen kérdéseket tegyen fel... Vigyázz!

2012. jan. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem szeret igazán. Volt egy kapcsolatom annó, a fiú nem dolgozott... az agyamra ment. Pedig akkor még nem volt munkanélküliség. Én melóztam suli mellett ő meg csak ingyen dolgozgatott. Szakítás is lett.


A mostani párommal meg amióta együtt élünk kb váltva dolgozunk, egyszer neki van munkája egyszer nekem. Ritka mikor egyszerre van mindkettőnknek. Mégsem okoz problémát mert szeretjük egymást. Osztozunk mindenen.


Két esélyes a helyzeted, vagy ezzel a szar módszerrel akar bíztatni, de akkor nagyon gyengén adja elő... vagy nem szeret és ő se tudja hogy közölje veled ezért rukkolt elő ezzel...

2012. jan. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!