Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy adjak ennél egyértelműbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy adjak ennél egyértelműbb jelet ha kezdeményezni nem szeretnék?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki elég régóta bejön, de valahogy sosem lett semmi az egészből, most én is és ő is szabad.

Pénteken találkoztunk megint bulizás közben, nos a baj az, hogy neki még nem volt barátnője és eléggé félénk. De én nem szeretnék kezdeményezni, de ha találkozunk mosolygok rá, a szemébe nézek és ő is folyton bámul.Ennél egyértelműbb jelet nem tudok küldeni, mmint testbeszéddel... szerintem. Még azt is megtettem, hogy ha személyesen nem mer, akkor facebookon közeledjen, és egyik ismerősömmel kiderítettem a nevét és bejelöltem.


Mit tehetnék még, ha én attól nevelésből adódóan elzárkózom, hogy egy lány kezdjen a pasinál?


2012. jan. 8. 18:36
 1/7 A kérdező kommentje:
20 évesek vagyunk mindketten!
2012. jan. 8. 18:38
 2/7 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz!
2012. jan. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Más megoldás nincs, és ha kezdeményezzek, hogyan?
2012. jan. 8. 18:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Minél egyértelműbben. Ha még nem volt bnője és félénk, akkor az jön be nála.
2012. jan. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
jajj ne kezdeményezz már, az olyan, mintha egy pasit kiherélnének!
2012. jan. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nagyon akar, úgyis lép. Te csak mosolyogj rá :)
2012. jan. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne kezdeményezz! Ha igazán tetszel neki, lépni fog. De az is lehet, hogy csak szórakozik vele, ha te kezdeményeznél, akkor ez esetben az nagy koppanás lenne.
2012. jan. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!