Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kellenek a lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellenek a lányoknak a hozzám hasonló hallgatag, hűvös, mindig szomorú és soha sem nevető fiúk? Nem szoktam beszélgetni senkivel. Beburkolózok és csak szemlélem az osztályban történő eseményeket.

Figyelt kérdés

néha-néha hozzám szólnak elneveztek....nak.

pedig én boldog vagyok.

van olyan lány akinek bejön a viselkedésem?

és van olyan fiú akinek olyan a személyisége mint nekem?


2012. jan. 8. 18:38
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:

már ne is haragudj!!! Hogy mondhattad ezt neki?? A barátkozás a kommunikáción alapul, és ha barátnőd van az nem azért van hogy ott üljön melletted mint egy kibaxott szekrény!!! O.o

Ilyen életfelfogással, és stílussal még egy prosti is fanyalodva fog veled foglalkozni akinek szép summát fizetsz majd a jövőben!


Mitől lettél ilyen? mi az oka? már kíváncsi vagyok, hogy ha régen másképp volt ez akkor most hogy lettél ilyen bunkó unalmas kődarab?? :/

Előző F18

2012. jan. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:

régen is ilyen voltam csak akkor még meg tudtam játszani magam és kitudtam préselni valamiféle szánalmas műmosolyt.


na jó lehet, hogy 1 kicsit durva voltam vele, de tudnia kellet, hogy ez lesz. Nem is értem, hogy hihette azt a kis hülye, hogy majd eldumálok vele....a kis hülye. :D:D:D visszagondolva 1 kicsit elmosolyodom magamon meg az egész helyzetek akkor ott :D

2012. jan. 8. 21:03
 33/41 anonim válasza:
ha hosszú a hajad, akkor csinálj magadról "dárkos" képeket, csinálj adatlapot a rockereken, ahova feltöltöd őket... aztán hátha elárasztanak a nyáladzó metállédik...
2012. jan. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:

loool te tényleg pszichiátriai eset vagy .... xd

De akkor miért akarsz barátnőt?? Nem értem. Ha nem akarsz beszélni senkivel? O.o

2012. jan. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:

igazság szerint annyira elment már a kedvem a "nem akarok változni" állapottól, hogy inkább már maradok ilyen...

ha majd jön valaki és elfogad így ahogy vagyok akkor mákom lesz. Ha nem lehet elmegyek óvóbácsinak.....nem vicc.

2012. jan. 8. 23:10
 36/41 A kérdező kommentje:

csak vicceltem...természetesen nem megyek el övbácsinak....vicceltem:D:D:D csak 1 kis dzsemmel izésítetem a vicc poénját.


majd csak lesz valahogy...ahogy eddig is.

2012. jan. 8. 23:14
 37/41 anonim ***** válasza:
Mert nincsenek ingeremre az ilyen kedélytelen csodabogarak, bocs.
2012. jan. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
kb olyan vagy mint uncsim "majd csak lesz vhogy" A lóf*szt lesz:P !! De nála rosszabb vagy mert neki legalább van humora és lehet vele dumálni nagyrészt, de neki se lesz csaja egyhamar... nagyon kocka... De te még őt is messze übereled ezzel a bunkó elutasító viselkedéssel. Prostizás való neked sajna ilyennek születtél:/ vagyis inkább torzultál:/ HA 12 éves vagy akkor még lehet javítani rajta de ha több akkor már nemigen
2012. jan. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:

én is tudok vicceskedni...pl mint az előbb fent.

nem jó?

2012. jan. 9. 01:20
 40/41 anonim ***** válasza:

Figyelj ez nem így működik, hogy keresztbe teszed a kezed, és ezt mondod hogy majd lesz valaki aki így elfogad. Ha mindenkit lehurrogsz hogy nem akarsz vele beszélgeti, mégis hogy akarsz megismerni lányokat? Ha nem tudtok beszélgetni, nincs közös témátok, mogorva vagy vele, lőttek az egésznek.

Tapasztalatlan és éretlen vagyk, ha azt hiszed hogy így is lesz majd valakid :) Ez nem álomvilág, hanem az igazi. Nézz körül, hány kedves, helyes vicces ember van egyedül harmincas éveiben is. És gondolj bele, hogy akkor te milyen leszel.

Szóval változtatnod kell magadon ha társaságot és barátnőt akarsz. Nem azt mondom hogy baj hogy ilyen vagy, de cserébe ne várd el hogy majd jön valaki aki egész életében csak csendben fog melletted sétálni. Ez nem élet. Vagy, ha egyedül nem megy, menj pszichológushoz.

2012. jan. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!