Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kellenek a lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellenek a lányoknak a hozzám hasonló hallgatag, hűvös, mindig szomorú és soha sem nevető fiúk? Nem szoktam beszélgetni senkivel. Beburkolózok és csak szemlélem az osztályban történő eseményeket.

Figyelt kérdés

néha-néha hozzám szólnak elneveztek....nak.

pedig én boldog vagyok.

van olyan lány akinek bejön a viselkedésem?

és van olyan fiú akinek olyan a személyisége mint nekem?


2012. jan. 8. 18:38
1 2 3 4 5
 41/41 agi91babe ***** válasza:

Kérdező...Te vagy pszichopata és mániás depressziós vagy, vagy kamu a kérdés.

Ez a taszító viselkedés,meg hogy önzőnek állítod be magad inkább csak védekezés szerintem.

Igazából mindenki eldöntheti hogyan akarja leélni az életét,és ha nem fektetsz bele energiát,ne is várj változást. Minden kapcsolaton "dolgozni" kell, meg olykor kompromisszumokat kötni érte, mindegy hogy barátság vagy szerelem. Ha nem teszed, ne is várj csodát. A legjobb dolgok nem maguktól hullanak az életünkbe/ölünkbe.

2013. febr. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!