Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kellenek a lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellenek a lányoknak a hozzám hasonló hallgatag, hűvös, mindig szomorú és soha sem nevető fiúk? Nem szoktam beszélgetni senkivel. Beburkolózok és csak szemlélem az osztályban történő eseményeket.

Figyelt kérdés

néha-néha hozzám szólnak elneveztek....nak.

pedig én boldog vagyok.

van olyan lány akinek bejön a viselkedésem?

és van olyan fiú akinek olyan a személyisége mint nekem?


2012. jan. 8. 18:38
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
89%
Érzékeltesd finoman minden lánnyal, hogy megtiszteltetés számára hogy egyáltalán a közeledben lehet. Én ezt teszem.
2012. jan. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
100%
Nos én ilyen vagyok általában csak lányban. Egyedül a szerelmem és a 3 barátom mellet nem vagyok ilyen, de amúgy mindig :) Ha te így jól érzed magad ne változz meg csak hogy másoknak jó benyomása legyen rólad. De ha érzed hogy nem teljesen ok hogy ilyen vagy, és társaságot akarsz, akkor változz.
2012. jan. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:

annyira távol áll tőlem ez a boldog, nevetgélős, dumálós valami.....

nem vagyok képes megváltozni, nem is akarok, nem is szeretnék....ezért voltam kíváncsi arra, hogy vannak-e olyan lányok akiknek ez bejön.

De látom vagyis tapasztalom, hogy nincsenek.

2012. jan. 8. 18:51
 14/41 anonim ***** válasza:
55%

jaaaa te lány vagy???


azt hittem fiú vagy....

2012. jan. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%
nekem bejön, mivel én is ilyen vagyok. ha gondolod beszélgethetünk.
2012. jan. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:
na ne szórakozz!
2012. jan. 8. 18:53
 17/41 anonim ***** válasza:
85%
Itt nem arról van szó hogy a lánynak mi jön be. Ha minden pasi arra figyelne oda, sokkal kevesebb párkapcsolat létezne, legalábbis fiúk és lányok között.
2012. jan. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
100%
nekem mondtad? én nem viccből írtam....-.-
2012. jan. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:
annak a gyökérnek.
2012. jan. 8. 19:00
 20/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz hogy nem jö be a lányoknak :D Látod Aya-chanak is :) Csak, a lányok többésége azt várja hohgy te kezdeményezz. Na már most, ez így elég kivitelezhetetlen.
2012. jan. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!