Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan változzak pozitív irányba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változzak pozitív irányba?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok.

Egy féléve fordult velema világ, lelkileg rengeteget romlottam. Olyannyira, hogy saját akaratomból pszichológushoz jártam. (Most is fogok, csak újat kell keresni.)

A barátaim és a barátom(vele két hónapja vagyunk együtt) mindig mellettem álltak ha baj volt, és elviseltek, ha elviselhetetlen voltam.:)

A barátom mai nap mondta, hogy szeret, még ha hisztis is vagyok. Ezen elgondolkodtam....tényleg van, hogy alaptalan dolgokon behisztizek, de Ő is szokott annyit legalább, ha nem többet....de ő ezt tudja magáról.

Ez a mondat azért gondolkodtatott el, mert nem szeretném, hogy emiatt elhagyjon, ugyanakkor ellkileg nem tudok változni, nincs elég erőm. Mpst új orvost kerítünk, aki remélhetőleg használni fog. A minap nagyonf eszült voltam, és sajna ezt a környezetem is tapasztalja, de mostmár nincs kedvem senkinek se elmondani, magamba fordulok, és taszítom az embereket. Vigyáznom kell, hogy ne veszítsem el a barátomat. Eg kapcsolatban mindent meg kell beszélni, ugyanakkor ha folyton panaszkodom el fogom marni magam mellől. Mi lenne a helyes megoldás, hogy változzak? Új orvosom nem tudm, mikor lesz, és már ott tartok, hogy nem mondom el senkinek ami nyomaszt, pedig kérdezik is. Félek hogy elvesztem a barátomat. Mi ebből a kiút?


2012. jan. 8. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, írd meg privátban:) Talán így ismeretlenül a vélemény is objektívabb.
2012. jan. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hmm..sport esetleg? :) Vagy több közös program a barátoddal,barátaiddal? Szerintem az elvonhatná a figyelmed.

Bocsi,több dolog nem jut eszembe.:S

2012. jan. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Adj le elektronokat.
2012. jan. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nem rossz ötletek.:)

Sportolni korlátozottabb vagyok, mert a gerincem miatt elméletileg futni se nagyon lehet.

Igen, több közös program kellene, csak az idő miatt nem nagyon jön össze, pedig az lenne a legjobb...:)

2012. jan. 8. 22:19
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben, leadok elektronokat.:D Ezen jót mosolyogtam.:)
2012. jan. 8. 22:19
 6/7 anonim válasza:
A mai világban ki nem hisztizik pláne ha nagy gondja van !? Bár nem vagyok orvos de egy kis környezetváltozás használna biztosan kicsit kiszakadni a megszokott közegből mindkettőtöknek jót tenne meglátod ! A hisztizés miatt ne aggódj ha szeret akkor kitart pláne ha ő is azt csinálja ! próbálj meg valami hobbit találni ami érdekel és eltereli a figyelmedet !
2012. jan. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Esetleg tervezz be egy hosszabb közös programot..pl. egész napos vidámpark vagy ilyesmi,az jó szerintem. (Tudom,hogy most zárva van,csak,hogy valami ilyesmit lehetne)

Vagy, aludjon nálad a barátod,süss neki kis finomságot,nézzetek egy jó kis filmet és beszélgessetek utána éjszaka valamiről..valamiről,amitől egész jó kedved lesz.:) Én személy szerint szeretem az ilyesmit,meg,megölelgetem,simogatom,hülyéskedünk.:D Máskor is lehet,nem azt mondom,de akkor még jobb,ha egy ágyban vagytok. (Bár nem tudom,hogy a szüleid engednék-e stb,te tudod)

Ilyesmiken gondolkodj,mi lenne jó nektek szerintem.

2012. jan. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!