Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan változzak pozitív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változzak pozitív irányba úgy, hogy a nők vonzónak találjanak?

Figyelt kérdés

Külső belső, tippek jöhetnek, mert nagy szükség van rá.


Még nem is érintettem nő kezet (a csókolózást már meg se említem), egyszerűen nem értek a lányok nyelvéhez.

Valaki segítsen, mondjuk nagyon az alapoktól, hogyan kell egy lányhoz szólni, viselkedni, stb..


2011. jún. 11. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindig legyél természetes. Nincsenek szabályok. A legjobb, ha simán barátkozol lányokkal és ekkor kiismered a "lelkivilágukat", igényeiket. Ezt nem lehet könyvből megtanulni.
2011. jún. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Legyél határozott, vállald fel a férfi szerepét. Tudom, hogy gyakorlatban nem ilyen egyszerű, de erre kell törekedni.
2011. jún. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Olvasd el a "Hogyan szedjünk fel jó csajokat" című könyvet!!
2011. jún. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Külső tippet nehéz adni, hiába írom le, hogy nekem általnosságban mi jön be, amikor az én ízlésem is változik. Arról nem beszélve, hogy minden nő mást talál vonzónak, mást gondol fontosnak, mind külső, mind belső tulajdonságok terén.

Azért megpróbálok segíteni, leírom, én hogy látom a dolgokat, számomra mi fontos.

Külső dolgok közül nem érdemes kiemelni olyat, hogy milyen haj, milyen színű szem a nyerő, mert ha maga a férfi szimpatikus, vonzó számomra, szeretem, nem ez lesz a döntő. Szerintem ezzel a legtöbb nő így van. Az összhatás, a kisugárzás nagyon fontos, szerintem. Fontos, hogy mindig alkalomhoz illő megjelenésed legyen, nem csak a lányoknál fontos, hogy passzoljanak egymáshoz a ruhák, kiegészítők, amiket épp felvesznek. A férfiaknak is érdemes erre ügyelni, vannak alapvető bakik, amiket sokan elkövetnek, pl. szandálhoz zoknit felvenni, csíkos pulcsit kockás nadrággal felvenni stb. Apró dolgok, de az összhatást nagy mértékben befolyásolják. A másik a kisugárzás, fontos, hogy legyen meg a kellő önbizalmad, de ne legyél egoista. Látszódjon rajtad, hogy érdekelnek a nők, szívesen ismerkedsz.

Belső tulajdonságok terén azt hiszem lehetetlen tanácsot adni. Minden nőnek más az ideálja, minden nő mást vár el a partnerétől. Itt csak egy értelmes tanács létezik: mindig önmagadat add. Ideig-óráig meg lehet játszani magad, hogy vonzóbbnak tűnj a nőknél, de hosszútávon ezt nem lehet játszani. Az élet szerelem, szexuális téren úgy is azokat igazolja, akik önmagukat adják, felvállalják magukat és saját véleményük van, hiszen, aki csak megjátsza magát, hogy tetszen a másiknak, előbb-utóbb kiderül, s akkor hiába minden, annak a kapcsolatnak valószínűleg annyi.

16/L

2011. jún. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Menj el sportolni, vagy gyúrni, építs egy kis önbizalmat meg jó külsőt, ha esetleg nem vagy elégedett magaddal. Lányokkal meg csak természetesen, ők is csak emberek mint te :)
2011. jún. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!