Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, volt már olyan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már olyan hogy nem tetszett egy pasi annyira de a személyisége miatt össze jöttetek vele?

Figyelt kérdés
később sikerült külsőleg is vonzalmat éreznetek iránta? vagy azért volt valami ami külsőleg megfogott benne már az elején?
2012. jan. 9. 10:32
1 2
 11/12 Macs1209 ***** válasza:

Kérdező:


Nekem az első hasonló korban történt, sok sok évvel ez

előtt. Nekem konkrétan 1 hónap után, amikor úgy mélyebben

beszélgettünk, elmondta, hogy nem a külsőm fogta meg, mert

előző pasija jobban nézett ki, de örül, hogy engem válasz-

tott (lecserélt az előző pasijára).

Jah, és olyanokat műveltünk, hogy azt mondta, előző pasija

sehol nincs hozzám képest :) Ez viszont a szemén is lát-

szott konkrétan, úgyhogy igaz.


Más miatt nem működött a kapcsolat, de visszahallottam,

hogy sokáig visszasírt....

2012. jan. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Most olyan sráccal vagyok aki külsőre egyáltalán nem tetszik. Pont az ellentéte annak ami nekem bejön. Leszámítva hogy ő nincs elhízva. Az már zavarna, mert legtöbb esetben az illető lefogyhatna, de lusta hozzá.

Mindenesetre a mostani barátommal eddig minden tökéletes, vonzódom is hozzá, annak ellenére hogy nem tetszik. Ez egy kicsit fura is, hogy hogyan lehetséges.

Hozzátenném még hogy voltak nagyon jó pasijaim előtte akikhez cseppet sem vonzódtam mondjuk szexuálisan. Szerintem nem minden esetben a külsőtől függ a vonzalom...

2012. jan. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!