Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Merleg baratom van, en Bika...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merleg baratom van, en Bika vagyok. Mukodhet ha maskent viselkedek?

Figyelt kérdés
A mi kapcsolatunkra irja h egy ket aldozattal jo kapcsolat lehet belole.Ez mar masodik hosszu kpcsolatom Merleggel, ismerem nagyjabol oket.Olvastam dolgokat a Vizontorol[azzal tala a legjobban, meg Ikrek(Levego jegyek)] es neha ugy is viselkedtem,es eszrevettem h jobban tetszik neki. Ha megtudom csinalni, viselkedjek ugy vele(addig amig nem se esik nehezemre) mint egy Vizonto, es akkor kellemesebb lenne a kapcsolatunk?
2008. márc. 31. 17:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ha te a horoszkpra alapozod a kapcsolatod nem lesz jo vége...
2008. márc. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elöttem szólóhoz. Én is igy kedzdem el "vadászni". Ugy vagy jó ahogy vagy. ne egy csillagászati dolog miatt keress párt. ha neki nem vagy ugy jó akko hagyd ott. keress egy srácot aki magadért szeret. Én Rák vagyok a Barátom Halak. nem tudom, hogy mit jelent de azt tudom, hogy ő lessz az aki mellett megöregszem. ne érdekeljen más, csak a valóság.
2008. márc. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az azt jelenti h tokeletesen talaltok. Latod, h csak van erteleme!sok ideig nem erdekelt engem se,s sokat veszekedtunk minden aprosagon. de amiota szamba veszem a termeszetet mint Merleg sokkal boldogabb mellettem...minden ember aspiral valamire..nem akarok maniakus se lenni ebbol. Olyan velemnyt kernek aki ert is hozza
2008. márc. 31. 18:17
 4/10 anonim ***** válasza:
ha már asztrológiára alapozod a kapcsolatodat, akkor legalább érts hozzá, és ne a női magazinból tanuld meg a marhaságokat...
2008. márc. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
háát szerintem nincs semmi okod, hogy az asztrológiára alapozd a kapcsolatodat...én és a barátom élő példák vagyunk arra h két "nem megfelelő" aszcendens mennyire passzol egymás mellett...7 hónapja együtt vagyunk és imádjuk egymást...Ő vizöntő, én skorpió vagyok...nézz csak utána a leirások szerint semmi közös nincs bennünk és taszitjuk egymást...egy fenét...szerintem hülyeség nehogy emiatt szalaszd el
2008. ápr. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Erdekes parositas...NEM arra alapozom egyaltalan, csak ha lehet javitani vele miert ne..abba en sem hiszek h mi lesz holnap, de a szemelyleirasokban van valami...azota tudtam meg dolgokat atarsamrol amiket en magmtol soha nem gondoltam volna..
2008. ápr. 1. 17:58
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképpen ne erőltess magadra olyan viselkedésformát ami nem a tiéd!! Ez a lehető legeslegrosszabb amit el tudok képzelni. Te nem egy Bika vagy, hanem egy lány, akinek amúgy bika a horoszkópja, és vajon tudod-e, mi az aszcendensed, és még ezernyi más jellemződ? pl. numerológia, kínai horoszkóp, jin-jang egyensúlyod stb.

Ha már ennyire az asztrológiára alapozod a dolgaidat, legalább nézz utána a dolgoknak rendesen.


Másik.

Én is így gondoltam mikor találkoztam egy pasival és vízöntő volt (én ikrek) hogy na most aztán megtaláltam a nagy Őt, mert mindig vízöntő pasit akartam magamnak, ugye, az a "tökéletes" nekem.

Mi lett belőle? Házasság.. Aztán? Elváltam. Kiderült, hogy mégsem Ő a nagy Ő.

2008. ápr. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

tanuld meg az asztrológiát, és csinálj egy szinasztria képletet kettőtök pontos születési dátumával, az segíthet. de ez az én bika vagyok a barátom mérleg ez kibaszott marhaság. és mi az hogy viselkedj úgy mint egy vízöntő?? viselkedj úgy vele, ahogy szíved szerint viselkednél.

12 csillagjegy van, és több milliárd különböző ember.

2008. ápr. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az ellentétes elemek miatt ( Levegő - Föld ) valahol igaz az "ég és föld" - effektus.

A Bika szilárd jegy, a Mérleg levegős, úgymond:légies.

Nálad a józan érvelések az irányadóak, igaz, némi idealizmus is szorult a Bikába ( én is az volnék...), de a Mérleg viselkedése gyakran túl könnyelműnek tűnhet a Bika szemében.

A ragaszkodás,a determinált fizikai önmegvalósítás ( Bika = birtok, család, "enyém" , hűség, kitartás a kialakult értékrendhez ) a kontrája lehet a Mérleg férfi gyakran szabados életfelfogásának, ami a szerelmi kapcsolataira is jellemző lehet.

A Bika mottója: A dolgok egyensúlyban vannak.

A Mérlegé: A dolgok egyensúlyba kell, hogy legyenek.

Nem ugyanaz a két értékszemlélet.

2009. febr. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Előző még:

A válasz: Segítsd egyensúlyba hozni a közös dolgaitokat, hogy semmiképp ne legyen káosz érzemileg, mert egy Mérleget az ilyen lehet, hogy nem izgat ( majd rendbe teszi! ), de egy Bikának bizony nem kenyere.

Te legyél a kevésbé kompromisszum képes, mert a levegőből könnyen Földet lehet érni, de onnan felemelkedni, már igazán nehéz.Ez két külön dimenzió.

Remélem érted burkolt szövegem lényegét.

2009. febr. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!