Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy barátom akit nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátom akit nagyon szeretek. :)De van 1 probléma h szereti a barátnőm is. mit csináljak?

Figyelt kérdés
na szal van egy barátom akit szeretek de a barátnőm is szerintem és őő régebb óta ismeri. És a barátnőm még nem tudja hogy összejöttünk és elmondom neki de azt is tudni kell hogy a barátnőmnek van pasija de mégis az én pasimat is szereti.Mert szerintem azért jött ösze a másikkal hogy féltékenyé tegye a barátom. A kérdés mit tegyek? mert nem akarok összeveszni a barátnőmmel
2008. márc. 31. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
ez nem szerelem csak rajongás
2008. márc. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
ezt mire írtad h ez neem szerelem csak rajongás? Rám? Mert én nagyon szeretem
2008. márc. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a barátnödre
2008. márc. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok? 13?
2008. márc. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha elég komolyak vagytok akkor leültök, és megbeszélitek...mert ez egy nem vezet sehova...Szerintem elsősorban Te beszélj a barátnőddel, és mondd el neki h tényleg szereted azt a srácot. Ha tényleg a barátnőd megérti...ha meg nem tudjátok megbeszélni, akkor tényleg "gyerekes" ez az egész, és akkor tényleg csak rajongotok a fiúért...ér egy fiú annyit h rámenjen a barátságotok???
2008. ápr. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
én nagyon szeretem a barátomat és nem fogok vele szakítani! ja és a másik kérdésre a válasz 16 vagyok a barátom meg 17. De nem az lenne jobb ha ketten beszélnénk a barátnőmmel? Mert mi ezt akarjuk. Ja és állítólag a csókig is eljutottak a barátnőmmel persze még előttem, A barátom azt mondja h ő nem szereti a b.nőmet csak haver már.Mert engem szeret. Szóval inkább ne ketten beszéljünk vele?
2008. ápr. 1. 16:24
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne ketten, csak Te beszélj a barátnőddel, szerintem vagytok olyan komolyak s megtudjátok beszélni....én igy voltam tavaj a barátnőmmel s végén nagy sirás közepedte úgy döntöttünk egy srác nem ér annyit...aztán rájöttünk h egyikünk sem szerette csak na..."ilyen suli szépe" tipusú srác volt

idén meg egy másik barátnőmmel volt nézeteltérésem, a barátom miatt, de vele is megbeszéltem és mostmár minden rendben van


Remélem minden oké lesz:) sok sikert és kitartást, mert nem megy egy kettőre az ilyensmi:) üdv

2008. ápr. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

oké köszike mindenkinek! Beszéltem a barátnőmmel és nem haragszik sőt üröl nekünk azt mondta h őő már nem szereti és h a mostani barátját szereti és boldogok

köszi szépen mindenkinek!:)

2008. ápr. 15. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!