Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
18/L vagyok,végzős gimis,új tanár jött a sulinkba,fiatal,és az a helyzet hogy úgy érzem hogy folyton bámul.Először próbáltam nem oda figyelni rá,mert gondoltam biztos csak bebeszélem magamnak,de most már a többiek is mondják!Nem néz ki rosszul,és jók a viccei is,de akkor is..Engem zavar,mert nem úgy nézek rá,mint a tanáromra,hanem mint egy pasira.Folyton vigyorog mikor rám néz,nem tudom miért csinálja ezt!Nagyon zavaró tud lenni.
2012. jan. 9. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne figyelj rá!

Nem szabad elcsábulnod mert akkor pedofilíció áldozata lehet a tanárod által az meg gondolom neked se esne jól!

Jelentsd az igazgatónak hogy szugerál téged a tanárod.

2012. jan. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
pedofilíció nem tudom mi, de a csaj 18..
2012. jan. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!