Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tegyem túl magam, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam, ha az ember, akit tiszta szívemből mélyen szerettem, most eltol magától és bunkó módon bánik velem? Létezik, hogy valaki 1 hónap alatt kiábránduljon?

Figyelt kérdés

1,5 éve vagyunk együtt, és az utóbbi 1-2 hónapban egyre rosszabb lett, először csak olyan fura, kedvetlen volt, nem akart nagyon találkozni..egy idő után ettől feszült lettem és volt 1-2 kisebb vitánk.. most azonban már azt mondja, neki már elege van az egészből, ha akarom keressem, ha nem nem.. mondtam neki, hogy megígérte, hogy nem lesz velem ilyen, de erre csak annyit válaszolt, ő már csak ilyen.. borzasztóan fáj, nyugtatókon élek, próbálom magamban keresni a hibát, pedig nagyon igyekeztem mindig a legjobbat adni neki.. ráadásul vizsgaidőszak is van..


L/19 F/27


2012. jan. 10. 09:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem szólóknak igaza van.

Tudom, mennyire nehéz. De innentől kezdve ne keresd, ne írj neki, koncentrálj a tanulnivalóidra.

Kezdj újra kinyílni, öltözködj csinosan, ha összefuttok, húzd ki magad, mosolyogj, vess oda egy sziát, és tovább.

Lássa csak mit vesztett.

Gondolj magadra!!! Nehogymár játszhasson veled!! Ne hagyd magad, többet érsz te ennél. Neki ez így jó, nyitva hagy egy kiskaput, amin bármikor visszatáncolhat, ha akar, de ezt NE hagyd.

Ki fog használni. Tényleg. Nem fog változni.

Ha mégis eszébe jut, hogy akar, akkor meg kaparjon csak érted.


Tudom mit beszélek, én is szinte ugyan ilyen szituációban voltam pár hónapja, aztán most megint ilyenben vagyok :(

Baromi nehéz, de megéri!! Talpra állsz, több leszel, tanulsz az esetből.

Kitartást!

2012. jan. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a bátorítást, rászánom magam és erős leszek! Csak ne szeretném ennyire...:S
2012. jan. 10. 12:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!