Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális hogy rosszul esik ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fibbrizzo kérdése:

Normális hogy rosszul esik ez nekem?

Figyelt kérdés
A barátnöm 20 én 24 .3 konapja vagyunk eggyütt ,jol meg vagyunk szeretjük egymást ,Ö sajnos ö 2 éve elvesztette a barátját ugyanis meghalt .Sokszor beszél rola nekem ,de ami most rosszul esett hogy 6 án volt a születésnapja és kiirta az üzenöfalára hogy boldog születésnapot drága Ádám .Jo megértem hogy fáj neki meg biztos nagyon rossz elveszteni valakit igy ,de én mégis valahogy azt hiszem hogy még mindig zerelmes belé mert hiáányozhat neki .Sokszor nézegeti a közös képüket .Nem tudom rendben van ez igy ?természetes dolog hogy még mindig ennyit gondol rá?mert nekem rossz érzés és egyre kevesebbet foglalkozik velem .
2012. jan. 10. 10:23
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
még annyi hogy elöttem volt egy 8 honapos kapcsija és ugy mesélte hogy az elsö 3 honapba jol megvoltak aztán a srác megváltozott és emiatt szkitottak ,az én véleményem meg az hogy az elsö 3 honapig azt hitte helyettesitheti az elvesztett barátját és mikor rájött hogy nem igy van már rosszul érezte magát vele és ezért szakitottak .csak felejtésnek kellett neki .én igy érzem .
2012. jan. 10. 11:58
 12/12 anonim válasza:
nehogymár egy halott exre legyél féltékeny:S Én se tudnám elfelejteni a szerelmemet ha elhunya,de az életnek mennie kell tovább,inább állj mellette és ilyenkor öleled meg!
2012. jan. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!