Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom elég hamar elmegy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom elég hamar elmegy és így nem tud kielégíteni maximálisan, mi a megoldás (van bővebb magyarázat is)?

Figyelt kérdés

Szóval elég gyakran szexelünk és az a baj, hogy 20 percnél tovább sosem bírja, eddig sosem élveztem el és ez nekem is rossz, és mikor mondom neki, hogy nem mentem el ő akkor szörnyen érzi magát. Azt mondta, hogy venni fog késleltető gyógyszert, hogy jobban bírja és bármit kérek megteszi nekem csak énis élvezzem. Szerintetek ez megoldás??

És mégegy kérdés: hogy tud a legkönnyebb módon a csúcsra juttatni?


2012. jan. 10. 12:24
1 2 3 4
 31/33 László22 ***** válasza:
Vagy túl fiatalok vagytok, vagy túlságosan hamar kezdtétek el a dolgot, ismerjétek meg elsőnek egymást hogy mik az igényei és mit képes megtenni a másikért, ahogyan mondták előttem is, ha elment a pasid, akkor vagy addig csinálja neked kézzel szájjal amíg el nem mész, vagy vártok 5 percet felizgatod és újabb 20 perc oszt csá mehet a döngetés újra, legyen már eszetek ne más mondja meg nektek hogyan csináljátok hanem ti magatok gondoljátok már ki a dolgot. Segítsetek egymásnak. Amúgy az én barátnőm is csak úgy tud elmenni hogy közben izgatom a kezemmel ez van megszokás kérdése.
2012. jan. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 asdf fasfd válasza:
szerintem a 20 perc bőven elég kell hogy legyen...
2012. jan. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%

Már a kérdésed kiírásánál sejtettem, hogy érzelmi probléma áll a háttérben a részedről...de ez után a komment után megbizonyosodtam róla, hogy a te készülékedben van a hiba.


"A kérdező kommentje:


hát 17 éves vagyok de nemsok gusztusom van bekapni egy faszt.. :S"


Ha neked "egy fasz" a párod nemi szerve, akkor ne várj eget rengető erotikus élményeket...Mi igazán szeretjük egymást a párommal, a feje búbjától a lába ujjáig mindent imádok rajta, főleg azt a szervét, amit ha kényeztetek, örömökhöz juttatom. Nagyon szeretem, épp ezért nagyon nagy a szexuális vonzalom az irányába. Csókolózás, orál, ráülök lovaglóban, 5 perc és elélvezek. Mert fel vagyok izgulva. Szerintem ez másnál is így van...

Inkább azzal van a gond, hogy te csak "egy fasz" gyanánt tekintesz a kedvesed péniszére, és nem őrülsz meg érte, hogy simogasd, nyalogasd, kényeztesd...Pedig erre az érzésre szüksége van az embernek, nőnek, férfinak egyaránt.

Ha szereted ezt a fiút, akkor ne engedd meg neki, hogy ilyen gyógyszert vegyen be...nagyon nagy fenékbe rúgás lesz a szervezetének. Becsüljétek meg az egészségeteket.

Nálatok csak annyi a gond, hogy nem vagy rágerjedve a dologra.

Szerinted a párod miért megy el ilyen hamar? Mert ennyire izgatod, ennyire élvezi a szexet és téged...

21/l

2012. szept. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!