Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mért én vok a hibás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mért én vok a hibás? Miért bunkóság megmondani egy ajándékra h nem teccik?

Figyelt kérdés

Ma van a szülinapom és kaptam a bnőmtől egy párnát, amin közös fényképek vannak... hát ennél fantáziátlanab snasszabb dolgot ki se találhatot vna... na mind1 montam neki h nem teccik meg mért... erre meg megsértődött meg hazahuzott most mért én vok a hibás? Mért kell jópofizni amikor sokkal töbet vártam?! Nem mondhatom neki h teccik a végén még ilyen kapok máskor is... az iet h kellett vna úgy lereagálni akk h ne sértődjön meg de azért tugyja h ez nekem nem teccik?!

17/F


2012. jan. 10. 14:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
91%
én már macit is kaptam közös képpel, és nem küldtem el melegebb éghajlatra. szerintem gondolkozz el magadon és kérj bocsánatot, mert nem mutatom meg a kacsámat ott.
2012. jan. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 anonim ***** válasza:
90%
eléggé elkapatott vagy remélem az élet hamarabb megtanít kultúrára, mint a börtön...
2012. jan. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/74 A kérdező kommentje:
jó de akk mit kellett vna mondanom ez a kérdés?
2012. jan. 10. 14:34
 4/74 anonim ***** válasza:
10%
Lányokkal nem szabad őszintének lenni, mert nem képesek megkülönböztetni a bunkóságtól. Mondjuk az se mindegy, hogyan közölted h nem tetszik, lehet h tényleg bunkó módon, de ha nem, akkor is annak veszik az ilyesmit.
2012. jan. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/74 anonim ***** válasza:
89%
17 évesen mit vártál többet? meleg hógolyót?
2012. jan. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/74 anonim ***** válasza:
88%
Öreg, nem az ajándék a lényeg, hanem az, hogy kitől kaptad és az, hogy szeretettel adta... Gondolkozz el magadon és kérj tőle bocsánatot nem1x nem2x...
2012. jan. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 anonim ***** válasza:
82%
Hát ez nagyon nagy bunkóság volt tőled. Mondjuk a csaj jobbat is kitalálhatott volna, de nem kelett volna ezt így megmondd. Utalhatsz rá, de ne ilyen csúnyán. Ja és a helyett hogy kérdéseket 1rogatsz menj és kérj tőle hamar bocsánatot, ha egyántalán akarsz tőle még valamit
2012. jan. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/74 A kérdező kommentje:
ennélmég 1 üveg bor is jobb lett vna...
2012. jan. 10. 14:37
 9/74 anonim ***** válasza:
84%

Mi az, hogy sokkal többet vártál? Micsoda ócska egy barát vagy te!

Ha én lennék a barátnőd, tőlem egy nagy ölelést kapnál, aztán oszd be egy évre.

2012. jan. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/74 anonim ***** válasza:
85%
egy üveg bor??? akkor menj, és nyomd a farkad egy üveg borba.
2012. jan. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!