Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok férfi mért tartja hátrányn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi mért tartja hátránynak ha egy lánynak fontos a továbbtanulás?

Figyelt kérdés

Az utóbbi években azt vettem észre, hogy a férfiak "menekülnek" az olyan lányoktól, akik komolyak, vagy komolyabb céljaik vannak. Tudom céljai mindenkinek vannak, de most a tanilásról beszélek...

Lehet, hogy csak én látom így, de amikor ismerkedésre került a hangsúly az első kérdések közt szerepelt, hogy mit csinálok. Amikor megtudják/megtudták, hogy még egyetemre járok szó szerint leléptek azzal az ürüggyel, hogy akkor én túl elfoglalt vagyok.

Ezt nem értem...az, hogy valaki felsőoktatásban tanul mért függ össze negatív irányba a párkapcsolattal?


2012. jan. 10. 15:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
42%

"Az utóbbi években azt vettem észre, hogy a férfiak "menekülnek" az olyan lányoktól, akik komolyak, vagy komolyabb céljaik vannak."


Hibás észrevétel, innentől kezdve a kérdésednek nincs sok értelme.

2012. jan. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
talán mert félnek az ambiciozus csajoktól akiknek van értékrendje és nem akarják hogy a hölgy legyen a dominánsabb fél :)
2012. jan. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Mert tanulsz 3-5 évig, utána dolgozni mész, karriert akarsz.
2012. jan. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló!


Köszönöm, hogy kijelented, hogy nincs értelme a kérdésemnek...amúgy a Te válaszodnak sem!

2012. jan. 10. 15:40
 5/20 anonim ***** válasza:
Shevynek igaza van :) De én pl. imádom, hogy barátnőm is ugyanazt tanulja mint én (jobban megértjük egymást a hétköznapokban, tudjuk milyen a másiknak) és szintén magasratörő céljai vannak, akárcsak nekem :P
2012. jan. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

ma 15:40


de te alkesz leszel... XD

2012. jan. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
#4: hibás az alapfeltevés, ennyi. Innentől mi értelme azon rágódni, hogy "miért", ha egyszer már eleve nincs is így? Például miért hupilila az ég? Nem az. Oké, de miért az?
2012. jan. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Mért Te ezt annyira másképp gondolod? Akkor mért nem mered kifejteni?
2012. jan. 10. 15:43
 9/20 anonim ***** válasza:
Kezdem megbánni a névválasztásomat ;(( :D
2012. jan. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
hibás! én most akarom rávenni a barátnőmet, hogy tanuljon tovább. Én is egyetemista vagyok és nem olyan sz*r így az élet.
2012. jan. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!