Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok férfi mért tartja hátrányn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi mért tartja hátránynak ha egy lánynak fontos a továbbtanulás?

Figyelt kérdés

Az utóbbi években azt vettem észre, hogy a férfiak "menekülnek" az olyan lányoktól, akik komolyak, vagy komolyabb céljaik vannak. Tudom céljai mindenkinek vannak, de most a tanilásról beszélek...

Lehet, hogy csak én látom így, de amikor ismerkedésre került a hangsúly az első kérdések közt szerepelt, hogy mit csinálok. Amikor megtudják/megtudták, hogy még egyetemre járok szó szerint leléptek azzal az ürüggyel, hogy akkor én túl elfoglalt vagyok.

Ezt nem értem...az, hogy valaki felsőoktatásban tanul mért függ össze negatív irányba a párkapcsolattal?


2012. jan. 10. 15:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
#8: mi az hogy nem merem kifejteni? Egyszerűen nincs így, nem tudom te mit és hol láttál, de senki nem menekül a komoly lányoktól. Ezen mit fejtsek ki? Nincs statisztika erre, egyszerűen ésszerűen kell gondolkozni, nincsen több egyedülálló "komoly" nő és nincsen több egyedülálló férfi se. Maximum a nőknek kicsit kitolódik a házasság-gyerek kombó a karrier miatt, de aki akar párt az talál is. Senki nem menekül előlük.
2012. jan. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar, csak akkor, ha nagyképűséggel párosul,pl ha azt mondja, hogy többet ér,mert van mondjuk érettségije ,mint a többi lány vagy épp ember.

a gond a többivel lehet(kinézet,viselkedés)

2012. jan. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
A te tapasztalatod inkább amiatt lehet, hogy nem dolgozol hanem tanulsz (már ha így van), a férfiak egy jó része pedig már egy érett dolgozó nőt keres, nem egy diákot. Ismerkedj az egyetemen és lőn, senki nem fog menekülni előled akinek tetszel.
2012. jan. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Esetleg olyasmit tanulsz ami nem szimpatikus a férfinak...
2012. jan. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Esetleg nem síkhülye emberekkel kéne ismerkedned...
2012. jan. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
18%
Lájkolja, aki szerint a kérdező egy kretén ;)
2012. jan. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Mert nyilván megtudják, hogy valami felesleges szar büfé szakra jársz, amivel az életben nem fogsz elhelyezkedni és e mellé még hatalmas egó is társul, hogy lenézed azokat, akiknek csak szakmájuk van? Nem lehet, hogy ez a baj? Mindig jön a rinya, hogy ne általánosítsunk, erre te ugyanezt teszed. Összejöttél pár ilyen sráccal, de egy kalap alá veszel mindenkit.

Ha most kiírnék egy kérdést, hogy a csajok miért menekülnek előlem, ha kiderül hogy nem vagyok lóvés és nincs kocsim, akkor már egy rakás én nem ilyen vagyok, általánosítsz, rossz helyen keresgélsz hozzászólás érkezett volna.

2012. jan. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Engem nem az zavar, ha céljai vannak és tanulni akar, hanem az, hogy idézem, "Te csak egy szakmunkás vagy".


Ez az ami zavar!

Sokan összetévesztik az intelligenciát és a müveltséget néhány papírral!

2012. jan. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Mért vagyok kretén?


Nem az ilyen barmokat kérdeztem mint te...én csak több NORMÁLIS ember véleményét szerettem volna megtudni. Ez nem azt jelenti, hogy mindenki egyet értden velem, erről szó sincs. Csupán normális, felnőtt emberhez méltó válaszokat szerettem volna. Akitől megkaptam annak köszönöm szépen a válaszát.


Aki meg azt mondta rám, hogy kretén fulladjon meg...neki nem párkapcsolat való hanem kényszerzubbony. És most fogd be, nem kell válaszolnod te szerencsétlen fa*fej.

2012. jan. 10. 19:25
 20/20 anonim ***** válasza:

Miért nem próbálsz egyetemen keresni párt?

Keress olyat aki hasonló mint te és akkor nem lesz probléma

2012. jan. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!