Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Murdar kérdése:

Hogy lehet, hogy majdnem minden nőt, akit kinézek, fel tudom szedni, együtt vagyok vele hónapokig, de aztán egyszer csak megunom és ott hagyom, majd én érzem magamat rosszul?

Figyelt kérdés
18éves vagyok, fiú, nem vagyok túl jóképű,de azért a dumámmal aratok ... De nem értem mi hiányzik, mit nem kapok meg a kapcsolatokban ... Azt ne mondjátok hogy az "igazit " várom , mert ezt már nem hiszem el .... Azért segítenétek ?
2012. jan. 3. 23:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
csíra vagy és neked férfi kell..:D
2012. jan. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Te ,,,, mondtam hogy F/18 !!!! nem csaj ...
2012. jan. 3. 23:09
 3/13 anonim ***** válasza:
de a kérdésedre ez a válasz.. nem az igazit várod és megunod a nőket..:D a megoldás az,hogy neked férfi kell..:D
2012. jan. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 SenkixXx ***** válasza:
Ez lehet,hülyén hangzik,de szerintem,csak nem találtad meg a hozzád illő "lelkitársat" vagy mit,akivel igazán "önmagad" lehetsz és nem tudtál beleszeretni. Nem vagyok amúgy ilyen ömlengős,de szerintem ez a helyzet.....
2012. jan. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Közi a normális választ, lehet így van ...
2012. jan. 3. 23:17
 6/13 anonim válasza:
54000-esekkel járkálsz :d
2012. jan. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Komolyan! Szerintem neked egy nagy f*sz hiányzik már csak!
2012. jan. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mi a neved? Tibi? :D

Tibor vagyok, hóditani akarok xd

2012. jan. 4. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
am meg tudod ki veszi ezt be te wow függő p*csfej :D
2012. jan. 4. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Engem nem tudnál felszedni...
2012. jan. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!