Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozzam fel?

Figyelt kérdés
Én 24 vagyok, a kérdéses férfi 37. A mi kapcsolatunk érdekes eset, mert minden rendben lenne köztünk - soha nem vitatkozunk, egy durva szó vagy gesztus sincs közöttünk. Egymással nagyon jól, békében elvagyunk, sokat viccelődünk. A szex nagyon jó és egyre jobb. Külföldön élünk, de ő is elutazott már velem az én családomhoz meg ő is az enyémhez. Minden rendben volt, egymás szüleivel is megvolt az összhang. 7 hónapja vagyunk együtt. Nem vagyok bűnronda és buta sem. Tökély lenne, ha.... azt mondja hiányzik nála az a plusz érzés amitőelfogadna hogy kapcsolatban vagyunk... állítólag nem szerelmes. De amúgy minden annyira jól működik... a szívem megszakad mert nem kényszeríthetem. Asszem semmit sem tehetek.. annyi rossz kapcsolatom volt és jol tudom hogy néz ki egy harmonikus kapcsolat... elviselhetetlen hogy el kell engednek. Hogyan dolgozzam fel?
2012. jan. 10. 19:33
 1/8 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért... telefonról írok.
2012. jan. 10. 19:35
 2/8 Konstruktor válasza:

Ha szereted ne az legyen az első gondolatod, hogy TE mit csinálj, hanem hogy Ő mit csinál. Fogadd el, azt amit szeretne, mert mint leírtad "nem kényszeríthetem". Nem ezt az eseményt kell feldolgoznod, hanem azt kell elfogadnod, hogy életed tele van olyan dolgokkal melyre nincs befolyásod, mint például az érzései.


Ui.:Remélem nem haragszol, hogy tegeztelek.

2012. jan. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Első -köszönöm a választ, és persze hogy nem gond.


A vibrátoros válaszadónak - köszi inkább nem, nem a f*rok hiányzik, elkerülte a figyelmed a lényeg :)

2012. jan. 10. 19:49
 4/8 anonim ***** válasza:

A részéről ez barátság és szex. Ha ezt elfogadod, mehet minden tovább. Ha nem, akkor is, addig, amíg nem találsz valakit, akivel kölcsönös a szerelem.

Mi a probléma?

2012. jan. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

Tudod lehet mar a pasid nagyon ki élhette magat. Semmi sem izgalmas màr neki.

Viszont nem biztos, hogy még nem lesz szerelmes beléd.

En a helyedben keresnék egy fiatalabb pasit, aki tényleg szerelmes lesz belém. nem elég, hogy jóval idõsebb nalad és még te reszketsz, hogy nem szerelmes beléd.

Tegyél ùgy, mintha te sem vagy szerelmes belé, és akkor majd elgondolkodik!

2012. jan. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem fog elgondolkodni attól, hogy úgy tesz. Neki ez tök kényelmes. Semmi kötelezettség mellett szex egy jóval fiatalabb bigével.
2012. jan. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem megalázó lenne, sértené a női önérzetemet, hogy egy olyan férfival vagyok együtt, aki nem szerelmes, én meg de. 7 hónap alatt nem változott, ezután sem fog. Én már csak azt nem értem, hogy egy ilyen komolyságú kapcsolatot miért vitt(etek) a szülők elé.
2012. jan. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Te szegény. Tudom mit érezhetsz és,h milyen nehéz lehet ez neked. De tényleg 2 választásod van, vagy elfogadod a "kapcsolatotokat" igy ahogy van, vagy lezárod és tovább lépsz. sajnálom...
2012. jan. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!