Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan gondolja velem a közös jövőt?

Figyelt kérdés
Nekem/nekünk már kb. fél éve vannak olyan gondolataim, hogy külföldön képzelem el a jövőt, mert itt nincs munkalehetőség. A párommal már 14 hónapja vagyunk együtt. Ez idő alatt volt is erről szó, (arról is, hogy itt Mo-n közös albérletbe költözünk) mondta, hogy kiutazna velem, de mindketten tudjuk, hogy ehhez kezdő tőke kell, tehát abba is maradt ez a terv. Majd jó pár hónapig ez a téma szóba sem került, ő ez idő alatt kocsit akart vásárolni, meg a C kategóriás jogsit letenni amivel elmondása alapján el tudna helyezkedni. És ezzel le is volt tudva. Kicsit furcsáltam hogy korábban az összeköltözésről volt szó, meg hogy kijönne velem, ha úgy lesz pénzünk, mostanság meg ha én teszek megjegyzést a terveimről (hogy ki akarok utazni) akkor nem mond olyat mint korábban hogy "Igen, én is ha úgy lesz pénzünk." Csak a jogsi, meg a kocsi. Ma volt egy beszélgetésünk és elmondása szerint azért ragaszkodik annyira a C kategóriás jogsihoz, mert annak lerakása után biztos munkahelye lenne. De ezt eddig többször is mondta. Majd mivel tudta mi bánt hozzátette, hogy ebből szerzett tőkéből ő igenis ki akar utazni velem, sőt ezzel a jogsival kint is el lehetne helyezkedni. Azt még tudni kell, hogy van egy olyan "jó" tulajdonsága, hogy mindig azt mondja amit hallani akar az ember, nem akar megbántani, tehát én kételkedek a szavaiban. Az biztos, hogy egy jó ideig nem fogom neki felhozni ezt a témát.
2012. jan. 10. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
miután letette a jogsit, hozd fel.
2012. jan. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól, hogy az embernek van egy nyomorult jogosítványa, még nem biztos, hogy el tud helyezkedni. Külföldön meg pláne mert lehet, hogy el sem fogadják a magyar jogosítványt. Lehet, hogy tényleg nem akar kiköltözni, hiszen itt nőtt fel, itt él, itt van a családja és a barátai..
2012. jan. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én követném a barátnőmet bármerre is megy


Amúgy Magyarország tényleg lepra hely, egyszerűen minden sza.r, el kell húzni innen.


Beszéld meg vele azt, hogy nem végleges a kiköltözés, "csak" pár évre. Szerintem atól fél, hogy örökre elszakad Mo.-tól és valam murnya külföldi menatalitású országban kell leélnie az életét a családjától távol.


Azt is lehet (ha szomszédos országról van szó) hogy olyan helyre költöztök ami közel van határhoz

2012. jan. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!