Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Nektek volt már egyszerre 2 bnőtök? Ha igen, hogy oldottátok meg a lebukás veszélyt? (facebook, sms-ek, közös ismerősök, stb. )

Figyelt kérdés
2012. jan. 10. 20:34
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Rengeteg ilyet tudok, hogy egy pasinak több csaja is van titokban, csak azt nem tudom, hogy csinálja h ne bukjon le.
2012. jan. 10. 20:46
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
én nekem most is kettö van "Emma" és "Emmeghónap" és ugy oldom meg, hogy ne bukjunk le, hogy amíg az egyikkel vagyok a másikra ráülök...
2012. jan. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
ott a pont, előző!!! te meg kapd be. nem elég egy csaj??? remélem egyszer találkoznak...
2012. jan. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Hát nem kell facebookon fent lenni,akkor nem buksz le.Az sms-eidet meg ne nézzék meg,ezt el kell fogadniuk,hogy a privát szférádba nem avatkoznak bele.Egyáltalán miért kíváncsiak az sms-eidre?Esetleg vehetnél egy másik olcsó telefontés azt mondanád az egyik barátnődnek,hogy arra írjon neked sms-t mert az előző telefont elhagytad.

Közös ismerősöket meg nem tudom,az a legjobb megoldás,ha nem viszed a két lányt ugyanabba a társaságba,gondolom ezek a te ismerőseid,vagy a lányok is ebben a társaságban mozognak.Az a lényeg,hogy csak olyanoknak mutathatod be mindkét lányt akikről tudod,hogy nem buktatnak le.Tehát ne vidd mindkét lányt ugyanabba a haveri körbe,csak a legmegbízhatóbb haveroknak tudhatnak róluk.

2012. jan. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 BlackSword ***** válasza:
100%
Nem... Van gerincem...
2012. jan. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
grt.
2012. jan. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Remélem lebuksz.


Egy barátnőm sem volt még, hiába törölték a hozzászólásom akkor is megmondom a vélmeény újra és újra.


Egy senki vagy!

2012. jan. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Hány éves vagy h még nem volt bnőd?
2012. jan. 10. 21:24
 19/22 anonim ***** válasza:
És ha nem volt barátnője akkor mi van? Talán nem jön össze minden ribanccal. Vagy nem volt aki tetsszen neki annyira, vagy éppen aki neki tetszett annak más kellett. Nincs hozzá semmi közöd. Viszont úgy is le fogsz bukni és visszakapod még az élettől :)
2012. jan. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
lemaradt h 20/f :D
2012. jan. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!