Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan, hol foghatnék magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan, hol foghatnék magamnak pénzes fiút? 15/L

Figyelt kérdés
A kérdésem teljesen komoly, nem proválni szeretnélek titeket. Nem vagyok csúnya, egy kis tuninggal egész jó csaj lenne belõlem. :D 15/L
2012. jan. 12. 15:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod, hogy egy kis tuninggal jó kis k*rva lenne belőled, mi a kérdés? :]
2012. jan. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Kingaa1 ***** válasza:
100%
hát ez nem egy jó elképzelés. Szerintem az ilyen lányok ne is kapjanak soha életükbe pasit, akármilyen jócsajok...
2012. jan. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Kingaal:

Miért? A srác pénzért megkapja a csajt, a csaj meg azt, amit akar. Ez is egy kapcsolat. Pont olyan, mint egy üzleti szerződés. Azt is elítéled?

K*rvának lenni is egy munka.

2012. jan. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
sétálj a Rózsadomb környékén, és az első szembejövő férfi f@szát vedd a szádba. tuti siker!!!
2012. jan. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Te is egy főnyeremény lehetsz,ha már 15 évesen ezen jár az eszed.Amúgy nem nehéz kitalálni hova kéne elnézned ez ügyben... Tudnék mondani pár pesti helyet,de inkább megkímélem tőled szerencsétleneket. :D Jah... és az h "proválni" mit akar jelenteni?
2012. jan. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
azt hiszed ez boldoggá tenne , minél többet költ rád egy csávó annál inkább alá kell magadat rendelned neki. és egyébbként is 15 évesen még a tanuláson járna az eszed meg justin biboron nem azon hogy milyen gazdag pasid legyen
2012. jan. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Provokálni, csak amikor nyelvtanon tanulták, ő épp szopta az osztálytársát a pad alatt. :) Amúgy ne csodálkozzatok ezen, 10 év múlva ez lesz az általános, ezt látják a médiában, a mai fiatal felnőttektől, így ez számukra a normális.
2012. jan. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

*Provokálni

Köszönöm a válaszokat. Egyáltalán nem vagyok az a r*bancos lány, sõt! Csendes vagyok, visszafogott, egyáltalán nem öltözöm kihívóan.

2012. jan. 12. 15:53
 9/18 anonim ***** válasza:
A te fajtád miatt k*rvázzák le a rendes lányokat is..
2012. jan. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
És szũz! Nem volt még barátom se, ismetkedni nehezen tudok, de akik ismernek, azt mondják, nagyon kedves és jó fej vagyok, és próbáljak harsány lenni. Pont azért írtam ki a kérdést, mert túl csendes vagyok, és ez nagy hátrány a számomra.
2012. jan. 12. 15:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!