Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez igy jól van rendjén? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez igy jól van rendjén? A párom és én mind a ketten 18 évesek vagyunk 2 éve vagyunk együtt és nem történt sajnos semmi még 1 csók sem csattant el, pedig én már nagyon várnám.

Figyelt kérdés
Nemtom mit tegyek.Segitsetek légyszives!! 18/L
2009. máj. 25. 15:37
 1/10 anonim ***** válasza:
egy csók sem? akkor ez inkább egy barátod , nem a barátod..miből áll a kapcsolat?..
2009. máj. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ezek szerint nem vagytok egy pár.
2009. máj. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
egyetlenegy csók sem?!?!?! az meg hogyan lehet? szóban megbeszéltétek hogy akkor ti most együtt vagytok? vagy hogyan? komolyan nem tudom elképzelni...szerelmesek vagytok egymásba egyáltalán?! a körülöttetek lévő pároknál ez normálisan megy? vagy szerinted mi okozhatja ezt? vallásos neveltetés? (bár szerintem abba is beleférne a csók:S...)...beszéltetek erről már, hogy valamit most már lehetne?!
2009. máj. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem gondolom, hogy ez nem lenne normális , csak valami állhat a dolgok útjában. Ki kellene puhatolni, mi az. Hogy definiálja ő a kapcsolatotokat?
2009. máj. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
és miért nem csókoltad meg eddig egyszer sem? várod a sült galambot?
2009. máj. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hát gyerekek én ezt nem értem...:S annyiszor hallottam már hasonlót.de akkor nálatok mégis mit takar,h egy PÁR vagytok?Az én párom a legjobb barátom,ő áll a legközelebb hozzám minden téren,természetesen minden más történik úgy,ahogy történnie kell 2 ember között,ahogy természetes...akkor ez másnál mért nem megy így?
2009. máj. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

LOL. Ez tuti szivatás. :D

Te vagy balf*sz vagy és egy fiúbarátodat hiszed a pasidnak, vagy pancser, vagy mindketten fogyatékosak.

2009. máj. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
ez hülyeség kend szájba ne itt kérdezz butaságokat :D ez gáz eléggé már bocsi...
2009. máj. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért kell minden kapcsolatban már az elején szexelni valahogy? DE itt tényleg lehet valami ami nem stimmel. Tisztázzátok a kapcsolatotok jellegét.
2009. máj. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
háát a vallás is baj mert öö hindu vallású énmeg zsidó vagyok..És kicsit félénk.
2009. máj. 26. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!