Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti adnátok ilyet a párotoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti adnátok ilyet a párotoknak ajándékba? (többi lejjebb)

Figyelt kérdés
tudok csinálni acélból szív formát,és nem tudom érdemes lenne-e nagyban foglalkozni vele,ti vennétek KÉZZEL készített acél vagy ezüst szívet ?
2012. jan. 12. 19:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Párszor már unalomból készítettem dolgokat fémből. Ha igényesen meg van csinálva, minőségi (szép) fémből,akkor nagyon jól mutat az. Venni nem hiszem hogy vennék, inkább csinálnák.

Milyen eljárással készíted? Én szeretek hegeszteni, igaz nem tudok valami jól, de hát gyakorlat teszi a mestert. Azt nem tudom, hogy hogy is néz az ki. Van róla képed? linkelhetnél...

2012. jan. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én egy 5 cm vastag acélgömb vagy 3 cm vastag acélkorong, attól függ, hogy 2 vagy 3d lesz-e,sarokcsiszolóval,reszelővel le szedem a felesleget.Ezüstből önteni tudok csak.
2012. jan. 12. 19:16
 3/10 anonim ***** válasza:

sztem tök jó!

én vennék:)

akár még medált is készíthetsz!

2012. jan. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem adnék, mert tudnék ilyet készíteni, viszont nagyon örülnék neki :):)

23/N

2012. jan. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az eddígi darabokból egy sincs nálam,le meg nem fényképeztem egyet se.Amit meg csináltam, azt vagy a barátnőmnek(már ex)vagy más vettem meg
2012. jan. 12. 19:18
 6/10 anonim ***** válasza:
*mert NEM tudnék, bocsi
2012. jan. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ahham...

Azért kérdeztem, hogy csinálod, hogy 3D vagy 2D az. Mekkora nagyba akarod? Nehéz lesz nagy acéltömböt szerezni.

Nagyon jól nézhet ki. Ajánlom inkább az alumíniumot. Azzal tudsz dolgozni?

Jóval könnyebb, és egyszerűbb is tömböt szerezni.

2012. jan. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én nem vennék
2012. jan. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát az egész úgy indult, hogy a csajom,akinek adtam, ő rocker volt, és van a Kalapács zenekarnak egy olyan száma, hogy acélszív,és kovács műhelyben dolgoztam, és meg tanítottak bánni a gépekkel, kb 3 óra munka 1 olyet meg csinálni, az aluminium se rossz , ha valaki kérne olyat, tudnék abból is, de eddíg mindenki az acélt kérte, mert sokkal szebb, csillogó vagy épp tükröződő fénye van,míg az alu, hamar piszkolódik, és úgy is marad....+lakkozni is lehet ,míg az alut nem,a leg jobb az mégis az ezüst,abba még nevet is könnyebb bele tenni.De nem tudom menyit érhet egy ilyen dolog, eddíg csak ismerősnek adtam, anyagáron.
2012. jan. 12. 19:28
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, az alu hátránya a matt felület, viszont lehet azt krómozni.
2012. jan. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!