Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek visszataszító egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek visszataszító egy nagyon fehér bőrű lány?

Figyelt kérdés

Nem vagyok albínó, csak nagyon pigmenthiányos, képtelen vagyok barnulásra. A bőröm gyakorlatilag hófehér, ez főleg nyáron szembetűnő nagyon, amikor tűz a nap és még jobban megvilágítja a hófehér lábaimat. Sajnos ezt úgy képzeljétek el, hogy pl. a strandon olyan voltam, mint egy neoncső...

Régóta nincs barátom és attól félek, hogy ezt találják bennem visszataszítónak. Mellé még szeplősség is társul, hál istennek gyerekkorom óta az arcomról szépen halványultak, de azért még látszanak...

nagyon gyűlölöm a bőrömet, szeretnék szép, egészséges, barna bőrt, ami vonzza a fiútekinteteket.

Visszataszítónak gondoljátok ezt?


2012. jan. 12. 19:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel.
2012. jan. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
engem nem nagyon érdekel :) exem is elég fehérbőrű volt és kicsit szeplős ami időszakonként erősödött-halványodott neki :) 21/F
2012. jan. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

nem


régen ez az úri lányok védjegye is volt. A japánoknál meg kimondottan szépségideál a porcelánfehér bőr.

2012. jan. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Inkább fehér legyen,mint kreol.
2012. jan. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 kisslecso ***** válasza:
hát ez nézö pont kérdése.. semi kép nem elönyös de nem feltétlenül viszataszito.. probáld el fogadni magad..
2012. jan. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nem visszataszító. Ha még a hajad is vörös, akkor kifejezetten jó nálam.
2012. jan. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Imádnálak!

Utálom a műbarnákat, a szolis csajokat.

2012. jan. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ha jó az alakod és csinos vagy,próbálj modellkedni,ott szeretik az extra fehér bőrt!
2012. jan. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Szerintem pont az a szép (illetve nekem az tetszik).

Nekem is "hullafehér" bőröm van, főleg télen, és párom imádja. Persze nyáron azért tudok barnulni, akkor nem olyan vészes a dolog.

2012. jan. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Nem, de egyeseknél hátrányt jelenthet. Az, hogy milyen a kisugárzásod, az arcod, az alakod sokat kompenzálhat rajta. De mindenesetre nekem a barna bőr jobban tetszik fiúkon, és magamon is egyaránt. DE láttam már gyönyörű fehér bőrű lányt is. A lényeg az összképen van ;)

TIPP: ne hordj sápasztó színű ruhákat :S

2012. jan. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!