Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek visszataszító egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek visszataszító egy nagyon fehér bőrű lány?

Figyelt kérdés

Nem vagyok albínó, csak nagyon pigmenthiányos, képtelen vagyok barnulásra. A bőröm gyakorlatilag hófehér, ez főleg nyáron szembetűnő nagyon, amikor tűz a nap és még jobban megvilágítja a hófehér lábaimat. Sajnos ezt úgy képzeljétek el, hogy pl. a strandon olyan voltam, mint egy neoncső...

Régóta nincs barátom és attól félek, hogy ezt találják bennem visszataszítónak. Mellé még szeplősség is társul, hál istennek gyerekkorom óta az arcomról szépen halványultak, de azért még látszanak...

nagyon gyűlölöm a bőrömet, szeretnék szép, egészséges, barna bőrt, ami vonzza a fiútekinteteket.

Visszataszítónak gondoljátok ezt?


2012. jan. 12. 19:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Nekem nincs bajom a fehér bőrrel, mondjuk én is fehérebb vagyok az átlagnál és nehezebben barnulok. Lehet emiatt (is) szimpatizálok Veled. Szeplők meg iszonyat aranyosak szerintem. :)

23F

2012. jan. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

köszi a véleményeket, elég megnyugtatóak :)

sajna modellnek nem vagyok ideális, már ami a magasságomat illeti.

jaj nem szerencsére nincs vörös hajam, már csak az kéne :) sötétbarna vagyok.

2012. jan. 12. 19:58
 13/20 anonim ***** válasza:

Én nagyon sexinek találom a fehér bőrt.A szeplőkért meg egyenesen oda vagyok.Most ezt teljesen komolyan írtam.Mindig barna bőrü barátnőim voltak,valahogy a fehérbőrüek sosem álltak szóba velem.

Olvastam valahol,hogy Amerikában ,Japánban a fehérbőr a divat és az egészség jelképe.Ciki szoláriumozni és napon barnulni.(rákot okoz)

Ezen ne aggodj,mert szerintem minden ùjjadra 10 hapsit talàlsz.

2012. jan. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Ájron ***** válasza:
a 19:59-es válaszolóval értek egyet. én is szeretem a fehér bőrt, a szeplők pedig tényleg aranyosak.
2012. jan. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

hát az a 10 pasi nagyon elbújt akkor :)


tudom, vannak országok ahol a fehérség a divat, de engem sokan a környezetemben "szekálnak" emiatt, ezért kezdtem így nagyon beparázni, hogy akkor ez most csúnya... volt, hogy szoláriumoztam, szerencsére időben rájöttem, hogy hasztalan...

2012. jan. 12. 20:11
 16/20 anonim ***** válasza:
Imádom a fehér bőrű, kicsit szeplős lányokat! Pl. a barátnőm. :$
2012. jan. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

"...jaj nem szerencsére nincs vörös hajam, már csak az kéne :)..."

Szerintem szépek a vörös lányok... (persze a természetes vagy legalábbis természetes hatású festett)

2012. jan. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
hajszined?
2012. jan. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Szerintem,ha valaki csinos,jó alaku teljesen mindegy,hogy milyen a bőre és a haja szine.

A 10 hapsi pedig ott legyeskedik körülötted csak te nem vetted észre vagy ők a félénkek,hogy feléd nyissanak.

2012. jan. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Nekem eszméletlenül tetszenek a nagyon fehér bőrű lányok. :) Pontosabban csak azok tetszenek... A szoláriumozott csajok, akik a "közízlésnek" megfelelnek, egyenesen taszítanak... :( Nem értem miért akar minden lány barna lenni... Szerintem a fehér sokkal szebb. Sajnos az emberek a divat után mennek, tisztelet a kivételnek... Többször is jártam már úgy, hogy egy nagyon szép fehér bőrű lány nem akarta elhinni, hogy ez nekem ennyire tetszik, azt gondolta, hogy csak szívatom... :( Remélem azért egyszer még eljön azaz idő, amikor újra a fehér bőr lesz a divat, úgy mint száz évvel ezelőtt...
2013. ápr. 18. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!