Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem jön be a csaj, de jófej....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jön be a csaj, de jófej. Mondjam meg neki vagy próbálkozzak még vele, hátha kialakul?

Figyelt kérdés

Nem ismerem még olyan régóta, de mint nő annyira nem jön be. Már az első találkozásnál is éreztem, hogy nem biztos, hogy ő kell nekem. Ma találkoztam vele megint és nem sokat változott a véleményem Úgy látom, hogy neki bejönnék. Mondjam meg neki,hogy nem tetszik annyira vagy találkozgassak még vele, hátha kialakul valami. Általában nem nagyon jövök be a csajoknak, ezért lehet, hogy megérne egy próbát.


F/25


2012. jan. 12. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem ugyanezt gondolja rólad
2012. jan. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha nem jössz be annyira a csajoknak akkor tedd össze a kezed hogy ő most itt van, és próbálkozz még, ne csak a külsőt nézd. 25/f
2012. jan. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonlóan voltam egy fiúval..nem tetszett külsőre mostmár szeretem nagyon:) lehet ezért is szebbnek látom..
2012. jan. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Erről az jut eszembe, mikor egy barátnőm egy leszervezett randi után azt mesélte, hogy kedves a pasi, de el nem tudná képzelni, hogy megcsókolja... Azóta már házasok, gyerekük is van. :)
2012. jan. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem jön be,akkor tényleg ne kezdj vele.Hidd el később újra előfog belőled törni,hogy nem jön be a külseje.Nem elfogadni kell valakit idővel és beleszeretni,belelátni-meglátni a dolgokat,hanem kell,hogy elsőre legyen iszonyatos vonzalom....
2012. jan. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az utolsó válaszával azért nem feltétlenül értek egyet.
2012. jan. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Te, mit gondolsz?
2012. jan. 12. 21:30
 8/8 anonim ***** válasza:
Próbáld még meg, később sem tetszik meg akkor mond el, még az előtt, hogy beléd esne. :D
2012. jan. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!