Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretlek de nem úgy. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretlek de nem úgy. Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
amikor már nem lángol a szerelem és helyébe valami nagyon erős kötődés-szeretet lép 4 év után, 20évesen
2009. máj. 25. 18:26
 1/4 anonim válasza:
100%
szerintem gondold át komojabban hogy mit érzel és ha döntöttél akkor beszéld meg a baratoddal
2009. máj. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem a barátom mindig azt mondja, hogy nem lángolsz örökké, mert minden változik és átalakul. A lángokból egy hullám lesz, majd nyugalom ,békesség,szeretet:)

Hidd el normális:)

2009. máj. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előző 2 válaszolóval, de én a magam részéről 20 évesen nem kötném le magam így. Persze ez attól is függ, hogy komoly a kapcsolat. És ha igen, akkor mennyire.
2009. máj. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2. vagyok. Annyit még hozzátennék, hogy persze mindenki gondol arra mi lenne ha...De utána arra is gondolsz maj mi lett volna Ha...nem :) Ezzel csak annyit akarok mondani, hogy ha tlg erős a kötés tarts ki és beszéld meg vele:)

Én 19 vagyok és 2 évesek vagyunk párommal. Nekem is megfordul a fejemben néha a kis ördög, de olyankor megbeszéljük:)

2009. máj. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!