Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mondta ki "igazán először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mondta ki "igazán először", hogy szeretlek! Szakítanátok ilyenkor vagy békülés? Már elegem lett a viselkedéséből és ezért szerettem volna szakítani vele.

Figyelt kérdés
A 7 végén nagyon összevesztünk. Most üzenetben is elküldte, hogy szeret és imád velem lenni. Megkérdezte, hogy mi legyen, együtt maradunk vagy sem. Nem tudom mit válaszóljak neki. Ő egy idősebb férfi és szerintem néhány dologban már nem fog megváltozni. Állandóan dolgozik, pedig nem kéne neki, túlzásba viszi. A másik gond, hogy több időt szertnék vele lenni, de a munkája miatt ez nem megoldható.Annyi pénze van, hogy már nem kéne soha dolgoznia. A legnagyobb gond, hogy nem mutatja ki, hogy szeret.(Pl: a munkája miatt elutazott 5 napra. Nekem nagyon hiányzott és azt gondoltam, hogy találkozunk aznap mikor hazaérkezik. Ő inkább dolgozni ment, végül lemondta a munkát miattam, de én ezt nem éreztem őszintének. Én imádom őt és ha haza jövök egy utazásról azonnal rohanok hozzá.)
2009. okt. 19. 11:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mióta vagytok együtt és hány év köztetek a korkülönbség? Mondtad már neki, hogy téged bánt ez a fajta "nem törődöm" viselkedés?
2009. okt. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
1 éve vagyunk együtt. A körkülönbséget 'mértékét' nem szeretném leírni, mert szerintem a kedves válaszadok akkor arra koncetrálnának.
2009. okt. 19. 11:16
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Vannak karrierista embertípusok, én magam is az vagyok. Rajta nem igazán tudsz változtatni, ő így boldog, ez a célja. Meg kell tanulni együtt élni az ilyen típusú emberekkel. Akkor hagyd el, ha tudod, hogy neked ez nem fog menni. Amennyiben menni fog, akkor sok boldogságot kívánok nektek:) Hidd el sok embernek működik, nekem is van párkapcsolatom :) Sok sikert :)
2009. okt. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, hogy nem tetszik nekem a viselkedése. A veszekedés után megígéri, hogy más lesz minden. Mióta együtt vagyunk már sokat változott de ez kevés nekem. Muszáj éreznem, hogy szeret és nem vesztegetem az időmet. Allandóan hiányzik nekem mivel szerintem nem töltünk együtt elég időt.
2009. okt. 19. 11:19
 5/16 anonim ***** válasza:
66%
Biztos, hogy mikor azt mondja dolgozni megy, tényleg oda megy? Nem lehet, hogy egy nőhöz? Csak nem szakít veled, mert fiatalabb vagy, jó a friss hús is, tartalék... Bocsi, hogy ezt írom, de ismerem a pasikat sajnos elég jól.
2009. okt. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Hát igen, úgy kombinálva már nehezebb, hogy ki sem mutatja az érzelmeit. Ha változott,akkor még fog is. Nem véletlenül mondta ő,hogy szeret:) Jobb is, hogy korkülönbséget nem osztasz meg,tényleg mindenki azon pörögne, láttam múltkor 10 év korkülönbségmiatt is beszóltak egy nőnek. A probléma kilétének nincs köze a korhoz. Én adnék a helyedben még egy esélyt :) Második válaszoló voltam :)
2009. okt. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én olyan típusú ember vagyok aki ha szeret valakit bármit megtesz érte. Én mindig 'bármi' áron úgy intézem a dolgaimat, hogy tudjak vele találkozni. Ő viszont nem ilyen. Szerintetek ez így működhet, hogy ennyire mások vagyunk...?
2009. okt. 19. 11:22
 8/16 anonim ***** válasza:
73%
Persze, hogy működhet, az ellentétek vonzzák egymást. Egyforma emberek nincsenek. Ha nagyon nem fog menni és gondokat okoz,akkor hagyd el, de ha képes érted változni, és szeret, akkor ne, főleg, ha te is szereted :) 11:21-es válaszoló
2009. okt. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy dolgozik! Tanít valamit, néha bemegyek hozzá és tényleg dolgozik.
2009. okt. 19. 11:24
 10/16 anonim ***** válasza:
hány éves vagy, kedves kérdező? és te mivel foglalkozol?
2009. okt. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!