Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Imádlak vs. Szeretlek. Ilyenko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imádlak vs. Szeretlek. Ilyenkor mivan!?

Figyelt kérdés

Mikor kettesbe beszélgettünk a barátommal mindig feljön hogy mondom neki -szeretlek...

ö pedig azt mondja hogy én is imádlak...!!

vagy csak én reagálom ezt túl picit.... ..!! miért nem azt mondja h én is szeretlek !!zavar hogy nem ezt mondja...! remélem érthető a kérdésem

amúgy minden rendben van közöttünk...írjatok:)


2009. márc. 30. 15:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Most mi ezzel a baj? Ő így fejezi ki azt, hogy szeretlek. Sőt az imádat az én szememben még erősebb kötődést is jelent. (Nekem mindig azt mondták gyerekkoromban, ha valamire/valakire mondtam, hogy imádom, hogy imádni csak Istent szabad.) Szóval ezen ne idegeskedj. Lehet, hogy ő meg azt nem érti miért nem azt mondod, hogy imádlak. Ha amúgy minden rendben van, akkor ne ezen agyalj. Ezek csak szavak. Az igazi szeretetet a tettek mutatják meg. És még egy idézetecske:

"Szavakkal nem lehet elintézni az élet valóságos helyzeteit."


19/L

2009. márc. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hogy a barátod hogy van vele de nekem az imádat erősebb, nyomatékosabb kifejezés mint a szeretet... egyébként a tesóm megfogadta h egy lánynak se fogja mondani h "szeretlek"... aztán utána 1-2 évvel szerelmes lett...

Sőt az is lehet h "csak úgy" csinálja ezt... ő se tudja h miért...

17/F

2009. márc. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
néha a legszebb szót a legnehezebb kimondani...
2009. márc. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

ez érdekes... nekem pont máshogy van, azt, hogy imádlak könnyen tudom mondani, azt nem gondolom olyan komolyan (pl. ha valaki tesz nekem egy kis szívességet, akkor is simán mondom neki, hogy "köszi ,imádlak") de azt, hogy "szeretlek" én még soha, senkinek nem mondtam... én nem tudom kimondani (nem csak pasinak, senkinek)

van ilyen... lehet a barátod is hasonlóan érez 18/l

2009. márc. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is pont ugyan ez van! Most akkor így fogalmazok: hihetetlenül szerelmes vagyok a páromba, és mikor ő mondja nekem hogy "szeretlek", én is mindig azt felelem neki hogy én is imádom. Ő meg tök ki van akadva, hogy ne ezt mondjam már. Mondom de szerintem az imádat erősebb mint a szeretet, erre ő, hogy de a kettő nem ugyan az és hogy szerinte a "szeretlek" az erősebb...pedig mondom, nagyon szerelmes vagyok belé, mégis én is imádlakozok, mert azt úgy érzem jobban kifejezi mennyire fontos nekem.

Szóval szerintem nincs min aggódnod, lehet a te párod is úgy gondolkodik mint én és odáig van érted :D:D Ilyenen felesleges veszekedni hogy ki hogy fejezi ki az érzéseit.:)

2009. márc. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi egymásnak azt mondjuk imádlak. Nagyon szeretjük egymást, ez maradt meg, ez lett termászetes.. Este a jó éjt mellé egy csók társaságában ezt suttogjuk egymásnak :) aztán amikor összekapunk és haragszunk a másikra (semmi miatt) akkor csak a szeretleket mondjuk és nekem sokszor ez kevés :D

tudom, kár ezen fennakadni, de velem is történt már az, hogy mondtam a páromnak imádlka, ő meg visszaválaszolta, hogy én is szeretlek. Nem esett jól, én is erősebbnek érzem az imádlakot, de ezek csak szavak, ha átöleled a szerelmed azt is mondhatod neki hogy utállak, azt is lehet szerelmes hanglejtéssel :) :)

mindegy ki mit mond, a lényeg, hogy hogyan mondja..

2009. márc. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek:) picit megnyugodtam hogy nem csak én problémázok ilyeken :)

még egyszer köszönöm a válaszokat :)

L/17

2009. márc. 30. 16:14
 8/9 anonim ***** válasza:
Tragédia... egyszerűen szóhoz sem jutok...
2009. márc. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Problémázni ne problémázz amig ezt mondja és nem mást , bár nekem a szeretlek tuti nyomatékosabb mert pl imádom a csokit fagyit is tessék. a Szeretlekkel meg inkább ki lehet fejezni mit érez , legalábbis szerintem.
2009. márc. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!