Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni h egy ffinek komolyak a szándékai, és hosszabb távra tervez e?

Figyelt kérdés
2012. jan. 13. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Az ff alatt format factory-t értesz?
2012. jan. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Veled nem komolyak a szándékai, nehogy azt hidd..
2012. jan. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 zseni001 ***** válasza:
Megmondja.
2012. jan. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudod meg csak ha tenygel megekeri a kezed! Sajat tapasztalatbol mondom nekem csak hosszu kapcsolataim voltak 2.5-6 evig es meg sem lyukadtunk oda, sot ha mar komolyabbra szerettem volna forditani a kapcsolatot azonnal beijedtek a fiuk.

De nem mindnekinel van igy nem szabaly!

2012. jan. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha képes kilépni wowból amíg ott vagy nála, akkor menyj hozzá feleségül!
2012. jan. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 PT-Daniel ***** válasza:
100%

A kapcsolat elejen azon veszed eszre, hogy kepes e 2-3 honapot varni azzal, hogy lefekszetek, miutan összejöttetek.

Ezzel nagyon jol ki lehet szürni azt, akinek komolyan kellesz vagy sem.

Utana, hogy nemcsak bemutat a barati körenek, hanem probal is integralni teged.

2012. jan. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 uccu ***** válasza:

A férjem, megismerkedésünk után egy nappal megjelent az ajtónkban és hozta a cókmókját és a kislányát, akit egyedül nevelt. Én is egyedül neveltem a lányom. Azóta született még egy közös (kisfiú) és minden rendben, igazán boldogok vagyunk együtt.

Szóval, mikor egyből megjelentek az ajtómban, egyértelmű volt, hogy komoly.

Régebbi tapasztalat, hogy ha keres, kedves és tisztel és kitartó, akkor komolyak valószínű.

2012. jan. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni. Ha nagyon jól néz ki, úgyis biztos leszel benne, h komolyak a szándékai.
2012. jan. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!