Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez gáz párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez gáz párkapcsolat szempontjából, vagy úgy mellesleg?

Figyelt kérdés

Ma divat ezeket a mai sláger zenéket hallgatni ami engem nem nyűgöz le. Nem a külsőmmel van a baj, azzal semmi bajom. Sokan mondják hogy fresh vagyok xD. Na szóval és jobban szeretem a Beatles-t, Wagner-t, Mozart-ot, Rossini-t, Bizet-et vagy ilyen komoly zenét, esetleg valami jó kis Beatles-t vagy ilyen régebbi rock 'n rollokat amiket jól lehet gitározni :D. Szóval ez gáz? Nem szeretném hogy emiatt ne járjon velem egy lány :S.

16/f

Ha rossz a helyesírásom elnézést.


2012. jan. 13. 22:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem gáz.
2012. jan. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

nem gáz!!

De a wowozást fejezd be k*rva gyorsan

2012. jan. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
xDDDDDDD, honnan tudtad xD?
2012. jan. 13. 22:21
 4/16 anonim ***** válasza:
nem gáz, nekem a rolling stones a kedvencem 21L
2012. jan. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
jobb,mint flour meg sp.
2012. jan. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

A palák csicskák, és ha odáig fajulna az unalom hogy wowozzak akkor 57es mage, NEM EREDETI. Amúgy zenélni szoktam

rengeteget.

2012. jan. 13. 22:25
 7/16 anonim ***** válasza:
Csicskák? Lehet tápolni őket mint állat, tanknak a legjobb, és még gyógyítani is tud. A legjobb szerepjáték karakter szvsz, bár elfogult vagyok. Mindíg Palát indítok:DD
2012. jan. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
mint említettem, sürgősen le kell állni vele
2012. jan. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
ok, csak már kérdezted...
2012. jan. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 zseni001 ***** válasza:
Nem gáz, én meg orgonálok, meg még két hangszeren tudok valamennyire, meg Bachot, Hans Zimmert hallgatok, ha ez nem tetszik egy lánynak, akkor arra nincs mit mondani...
2012. jan. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!