Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi tévő legyek? Nem bírom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek? Nem bírom nélküle, nem akarom hogy szakítson.

Figyelt kérdés

Kedden szakítottunk a barátommal 5hónap után, mert veszekedtem vele mert ivott, cigizett és ez neki nem tetszett mert hogy én őt megfolytom.

Nem csak ő érzi úgy hanem én is, baja volt bárhová mentem.

Na mindegy lényegtelen.Megbocsájtottam neki mert egyszer félrekacsintott.

Tegnap rosszul lettem bevitt a mentő a kórházba, 3.napja nem eszek csak nagyon picit.Ma meg berúgtam és találkoztunk, elvitt hozzá.

Azt mondta hogy akkor marad velem ha gyerekem lesz.Mert azt hitte.

Na mindegy, ma elvitt hozzájuk, és azt mondta előtte hogy kibékülünk, szeretkeztünk, utána átváltott hogy ő már mégsem akarja, aztán megbeszéltük hogy megpróbáljuk, megint szeretkezni akart hát szeretkeztem vele, aztán megint mondta hogy úgysem tudunk megváltozni, inkább hagyjuk sírtam minden de belementem.Az utcán mikor kisért a buszhoz, mondta hogy jó adjunk még egy esélyt, mire beletörődtem úgymond.Hazaértem, fent volt msnen, és mondta hogy én jobbat érdemlek lesz 100barátom, stb aludjunk rá egyet.DE már nem értem miért csinálja ezt az ördögi kört.Mit csináljak?? Nagyon szeretem


2012. jan. 13. 23:15
 1/10 anonim ***** válasza:

te tényleg hülye vagy!

fordulj orvoshoz, vagy ha az se segít kötél...

egy olyan pasitól akarsz kapcsolatot aki naponta megaláz és szakít veled..

megdug aztán búcsúzik

Gondolkozz

2012. jan. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hát téged aztán nem nehéz kihasználni bogaram... :)))
2012. jan. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igaza van, jobbat érdemelsz. Bár, nem hiszem, hogy őszintén mondta, de így van! Felejtsd el, és keress mást, a szerelem elmúlik, majd lesz más akit szerethetsz :)
2012. jan. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
a szerelem elvakít... szomorú hogy egy ilyen srác kell neked, de egyúttal viszont meg is érdemled...
2012. jan. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ennek semmi értelme látszik, hogy kihasznál...:S sztem hagyd ott ez így nem kapcsolat.. :/
2012. jan. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Most kibékültünk, azt mondta tőlem jobbat a világon soha nem találna.
2012. jan. 13. 23:23
 7/10 anonim ***** válasza:
megérdemled ha ennyire lökött vagy
2012. jan. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
:((
2012. jan. 13. 23:31
 9/10 anonim ***** válasza:

vedd már észre hogy csak a sexre kellesz neki!!!

sztem ezt már érzed is, csak nem akarod bevallani magadnak!

ennek a dolognak nem lesz jövője, te fogsz sérülni!

És nem utolsó sorban mindenki szánalmasnak fog tartanni

2012. jan. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tőled egyszerűbbet, naívabbat, butábbat biztosan nem..
2012. jan. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!