Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szakítanánk, belehalnék....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakítanánk, belehalnék. Más is így van vele?

Figyelt kérdés

Még csak 4 hónapja járunk, de imádjuk egymást, mindenhogy kiegészítjük egymást, ugyanazokat szeretjük, ugyanúgy vélekedünk a világról. Még nem vagyunk egymáséi, ő is meg szűz, meg én is. Ha a jövőben, ami remélem soha nem fog bekövetkezni, szakítanánk, összetörnék, belehalnék. Mindenki így érez, ha szerelmes? Vagy megtaláltam volna azt az embert, akivel leélhetem az életem?

19/L, 21/F


2012. jan. 14. 01:17
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
nem halnék bele...
2012. jan. 14. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ha tényleg mindketten szüzek vagytok ennyi idősen, ahhoz gratulálok! vannak még normális emberek. Ne add oda magad neki, csak ha tényleg örökké együtt lesztek. Ez az érzés hidd el, el fog múlni, mert a szerelem nem tart örökké, átalakul szeretetté! de ha el is múlik ez az érzés, ha igazán szereted, nem fogsz szakítani vele!
2012. jan. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Már nem érdekelne... Dehogy halnál bele... Örüljetek egymásnak, szexeljetek. :D
2012. jan. 14. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is így éreztem az exemnél. Terveztünk is együtt. 4 hónap után már beszélgettünk a gyerekről, házasságról. Aztán az élet közbeszólt és mi szétmentünk. Nem haltam bele, bár kétségkívül nehéz volt elfogadni, hogy nem ő életem párja.


Azóta egy másik embert szeretek, próbálok nem igazán álmodozni, meg álomvilágban ringatni magam. :) Most úgy érzem nagyon fájna ha szakítanánk, de hát nem tudhatjuk mi tart örökké és mi nem. Inkább attól félek, hogy egyszer kiszeret belőlem.

2012. jan. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is éreztem így, aztán ténylég bekövetkezett az elválás, és mint látod, nem haltam bele mégse. Pedig azt hittem bele fogok.
2012. jan. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!