Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátom beképzelt? Pl mondott olyat, ha szakítanánk, ő biztos több csajnak bejönne, mint én pasinak.

Figyelt kérdés

vagy: állandóan érezteti velem, ,hogy nem én vagyok a tökéletes nő külsőre (viszont nem engedi, hogy sminkeljek, vagy miniszoknyában legyek)

és ha hanyagolom, ,direkt ő is hanyagol, hogy én fussak utána, és csak akkor "hajol le hozzám" ha már nem bírom és szakítani akarok.


2010. máj. 7. 17:07
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
ne hagyd, hogy játsszon veled! szerintem szakíts vele, hidd el ez hosszútávon neked nem lesz jó, tönkre fogsz benne menni.
2010. máj. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Én a te helyedben dobnám! Elég nagy gyökér a srác!
2010. máj. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

de szakítani nemhagy

akkor meg hú menjek át hozzá. de semmi könyörgés.

most ez van

milyen legyek, ha átmegyek?

2010. máj. 7. 17:13
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs hogy nem hagy. Mégis mit csinál, fegyvert tart a fejedhez? Az ilyen pasi nem normális. Hagyd ott.
2010. máj. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
83%
Jézusom, ne hagyd már magad, hogy kihasználjon. Csak lyuk vagy neki, nem több!! Jöjj össze egy másik pasival, és úgy dobd, már csak azért is, hogy beégjen mások előtt!! Komolyan!!!
2010. máj. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim válasza:
100%

Mondd meg neki, h. ne dirigáljon. Ill. ha folytatja otthagyod, és ez az utolsó. Ha van esze veszi az adást. Ha nem, és 1-2 nap elteltével megint csinálja dobd, és véglegesen.

Üdv.

Phys!cs G33k & Ph03niX

2010. máj. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

ma megyek át hozzá, nem leszek mosolygós, ömlengős, de akkor is simán átlát rajtam

de így szeretve nem a szakításra törekszem, hanem a formálására

2010. máj. 7. 17:24
 8/29 anonim ***** válasza:
87%

Hát igen gondolom, azért jöttél össze vele, mert olyan kurv@ menő csávó volt és villogtál vele a barátnőid előtt. Igaz?


Csak aztán kiderült kis is ő valójában.

2010. máj. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem azért csinálja hogy nehogy elhagyd, féltékeny rád mert tudja hogy te különleges vagy és nem akar elveszíteni.

Rombolja az önbizalmad mert így te azt fogod gondolni hogy jó hogy ő van neked mert más úgyse áll veled szóba.

Szakíts vele, nézd meg hogy mi fog történni, lehet hogy térden állva könyörög.

2010. máj. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

szóval: ma ajánlottam fel a szakítást

térden állás helyett áthívott magához, de előbb még viccelt hogy: "jöttem a cuccaimért". mondtam, h átmegyek

amúgy a kapcsolat elején tényleg mindig be volt aggódva, hogy el fogom hagyni, hogy ő nekem bejön e. mára ez úúúgy megfordult!!! és jóhogy tetszik neki

2010. máj. 7. 17:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!