Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg így működnek a párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg így működnek a párkapcsolatok?

Figyelt kérdés
A mi párkapcsolatunk olyan,hogy amikor jó akkor nagyon jó,mikor rossz akkor nagyon rossz és ez a kettő váltogatja egymást,szóval elég sűrűn vannak hullámvölgyek.Ez működhet hosszú távon?
2012. jan. 14. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:
nem tudom,mi 2,5 éves vagyunk együtt,szoktak lenni kisebb viták,de sosem éreztem még ez idő alatt egyszer sem hogy rossz lenne a párkapcsolat,jól érezzük egymással magunkat,szeretjük egymást,mi már 1,5 éve együtt lakunk,kisebb konfliktusok vannak mindenhol természetesen ezek nem olyan komoly problémák,csak kb miért nem mosogatott el egyikünk stb
2012. jan. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ha párod ki van akadva, csak mondd neki a következőt és többé nem lesz gondod :D


http://www.youtube.com/watch?v=du9RIh5YV1s&feature=g-like&co..

2012. jan. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk teljes a harmónia. Már azt sem tudom mikor vesztünk össze és min legutoljára. o.O


Szóval nem nem így működik nálunk a párkapcsolat. Lehet rendezni kérne soraitokat. Mik a célok, ki mit érez gondol... és nem ártana megismerni a másikat. Ennyi a boldog párkapcsolat titka: közös célok, támogatás, k o m m u n i k á c i ó!!!!

2012. jan. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mi 4 éve vagyunk együtt és nálunk pont ilyen, de én alapvetően ilyen vagyok, egész életemben mindent vagy nagyon jónak vagy nagyon rossznak élek meg, nincs olyan, hogy csak úgy elvagyok vagy ellaposodik valami, bár én eléggé végletes ember vagyok,... :D
2012. jan. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!