Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk? Kezdenétek komoly kapcsolatba egy goth lánnyal?

Figyelt kérdés
2012. jan. 14. 17:56
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:

Kedves 7. Válaszoló! Kicsit visszafoghatná az előítéletességét, főleg addig, amíg nem ismer és/vagy nem ártottam magának.

Egyébként nem a durva, maskara divategyéniségekre gondoltam, hanem a szolid, értelmes goth lányokra.

2012. jan. 14. 18:12
 12/35 A kérdező kommentje:
Elnézést, a 8.-ra gondoltam.
2012. jan. 14. 18:13
 13/35 anonim ***** válasza:
100%

Én igen! Láttam már szép, igényes, elegáns goth lányokat/nőket. A szakad ruhákban járkáló rocker, vagy punk nők viszont már nem tetszenek (kifejezetten taszítónak tarom őket).


20/F

2012. jan. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
79%

"Egyébként nem a durva, maskara divategyéniségekre gondoltam, hanem a szolid, értelmes goth lányokra."


Kedves kérdező, aki goth, az alapból nem szolid. A goth, punk, emo stb. stílus alapvető célja a figyelemfelkeltés, megbotránkoztatás, és a közvélemény figyelmének felhívása egy adott társadalmi problémára, vagy szimplán lázadás az adott társadalmi rend ellen. Legalábbis alapvetően ez volt. De előbb-utóbb minden ilyen stílus felhígul, jönnek a divatmajmok, aki azt hiszik hogy jajj de kemények, meg jajj de jól néznek ki, meg jajj de menők, az adott szubkultúra szerelésében, igaz az eredeti eszméhez már közök sincsen.

Szóval kedves kérdező, nem vagyok előítéletes, de a szubkultúrákból nem kérek, mert általában az alap kiindulásukkal sem értek egyet, továbbá nem vagyok a megbotránkoztatás általi figyelemfelkeltés híve, de a divatmajmokból még kevésbé kérek, akik mindenféle meggyőződés nélkül hordják az adott szubkultúra ruháját, csak mert menő.

Továbbá a kérdése az volt, hogy kezdenék e komoly kapcsolatba. A válasz egyértelmű nem, esetemben. Én csak válaszoltam egy egyszerű kérdésre, és én sem ártottam magának. Viszont az utcán nem szívesen mutatkoznék együtt egy olyan szubkultúra képviselőjével, aminek az alapvető elveivel nem értek egyet.

2012. jan. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%

18:22-es vagyok megint!


Még annyit hozzátennék, hogy semmilyen idétlen stílusú lány sem jön be, (pl. EMO, pózer p*csa, DnB-es, deszkász hülye p*csák, akik még 19-20 évesen is ezeket a gyerekes stílusokat képviselik) de az igényesebb goth lányokra/nőre mindig felfigyelek.

2012. jan. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:

Kedves 14-es!


"Kedves kérdező, aki goth, az alapból nem szolid."

Ezen kijelentésével egyáltalán nem értek egyet. Azért egy ilyen [link] és egy [link] ilyen lány között gyökeres eltérést tapasztalok.

Viszont a stílus kivesézését szerintem itt rekesszük be, illetve ha folytatni szeretné, írjon rám privátot, de most maradjunk a párkapcsolat témakörnél.


Az eddigi válaszokat pedig köszönöm!

2012. jan. 14. 18:33
 17/35 anonim ***** válasza:
Persze :)
2012. jan. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
18:22-es vagyok ismét! Pontosan olyanra gondoltam, mint a 2. linken is látható hölgy (amit a kérdező belinkelt) =). Egyébként ha jól tudom, több ágazata is van a stílusnak (victorian goth, cyber goth, stb...) Kérdező, megkérdezhetném, hogy hány éves vagy?
2012. jan. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:

Valóban van több ágazata a stílusnak.

A koromra pedig miért kíváncsi?

2012. jan. 14. 19:31
 20/35 anonim ***** válasza:
Kövezzenek le, de nekem rohadtul bejönnek a szolídabb kategóriába tartozók, kérdező ha hasonló vagy a második képeden lévőhöz akkor szeretlek :D:D
2012. jan. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!