Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » R*banc vagyok? Légyszi komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

R*banc vagyok? Légyszi komoly válaszokat!

Figyelt kérdés

A párommal egy éve vagyunk együtt. Én még sulizok, ő pedig dolgozik. Ez nem is lenne baj, de nem egy településen élünk. Én mindig rá "áldozom" a szabadidőmet, hogy minél többet legyünk együtt, ő viszont csak akkor , ha épp kedve tartja. Ha épp olyanja van, akkor nem is keres, és ilyenkor csak hétvégén találkozunk. A sulimban több fiú ismerősöm, haverom is van és előfordul, hogy egyik-másik megölel, vagy nyom egy puszit az arcomra. Ezután mindig lelkiismeret furdalásom van, de akkor és ott annyira jól esik, hogy valaki törődik velem.

Rossz barátnő vagyok?


2012. jan. 10. 15:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
nem
2012. jan. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
61%
Ettől nem vagy ribanc, de azért kicsit gáz. Először tedd fel magadnak a kérdést, hogy mi lenne, ha a barátodat ölelgetnék és puszilgatnák, jólesne-e.
2012. jan. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem vagy az. Nem csaltad meg, csak szeretethiányod van. Mondd el ezt a barátodnak, amit itt leírtál!
2012. jan. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%

Nem vagy r*banc, de ha szeretnéd a barátodat, ilyesmi meg sem fordulna a fejedben.


Megértem, ha a viselkedése kiábrándító számodra, de akkor is úgy korrekt vele és magaddal szemben is, ha először pontot teszel egy egyértelműen rossz kapcsolat végére, és utána engeded, hogy mások ölelgessenek.

2012. jan. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
elöször is tisztázni kellene hogy miért kapod a puszit és az ölelést... ha csak vidulj fel ölelés stb akkor nem vagy ribanc, azonban ha tudod hogy fiúk flörtölnek veled és ezért adják, akkor el kell gondolkodnod a dolgokon...
2012. jan. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Attól a ponttól leszel ribanc, mikor majd a szádra adják. Már nincs messze...
2012. jan. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%
A barátom is szokott puszit adni a lánybarátainak, és ez engem nem zavar, és engem is megpuszilnak a fiú haverjaim, pláne, akiket már vagy 15 éve ismerek. Nincs ebben semmi rossz.
2012. jan. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
Nem vagy ribi csak ahogyan mondtad, jól esik ha vki törődik veled.
2012. jan. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem sem.

Viszont ha 1 év után itt tart a kapcsolatotok, akkor lassan érdemes elgondolkodni, hogy van-e értelme folytatni.


Köszönéssel puszi OK.

Ajándékot adsz/kapsz - pl. szülinap természetesen jár hozzá az ölelés.

De valamiért lelkiismeret furdalásod van, szóval vagy több van mögötte, vagy szeretnéd, ha több lenne.

2012. jan. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
59%

Ez elég messze van attól. Azért mert valaki kapcsolatban van, nem kell érintésfóbiájának lenni. Van egy határ, azt nem kell átlépni.

A hímnemű barátaim a férjem előtt is megölelnek, puszit adnak, nem hinném, hogy ebben bármi rossz lenne.

2012. jan. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!