Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy srác alkohol hatása alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy srác alkohol hatása alatt őszinte?

Figyelt kérdés

Csak mert sokszor azt mondják, hogyha szépeket mond egy fiú egy lánynak úgy, hogy előtte ivott egy kicsit (nem teljesen részeg) akkor nem gondolja komolyan, másnap már nem is nagyon emlékszik.

De közben azt is mondják, hogy részegen a legőszintébb az ember, és ilyenkor meri kimondani a dolgokat a legjobban.

Volt már, hogy mondott dolgokat a párom mikor ittunk egy kicsit, olyasmit amit amúgy nem nagyon szokott mondani (jó dolgokat, például, hogy azt akarja, hogy ne legyen vége sose a kapcsolatunknak, meg, hogy el akar venni egyszer). Amúgy is szokott mondani szépeket, de ilyesmit sosem.

Ilyenkor komolyan gondolják a fiúk az ilyeneket?


2012. jan. 14. 20:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
igen. őszinte, vagy tahó.
2012. jan. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én részegen mondtam egy csajnak, hogy szeretem, de igazából nem is ismertem csak kívántam testileg, olyan szép, aranyos lány volt.
2012. jan. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%
Én lány vagyok, de tudtam már alkohol hatása alatt kamuzni...
2012. jan. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
42%
Az alkohol előidézhet őszinteségi rohamot is, de az ellenkezőjét is, nem lehet tudni
2012. jan. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%

Az elég gáz, ha csak az alkohol hatása alatt őszinte. Én józanul is az vagyok, csak néha egyesek nem bírják az őszinteséget! ;)


29/F

2012. jan. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Máskor őszinte, csak ilyenkor nem tudom eldönteni, de akkor az is lehet, hogy őszinte, meg az is, hogy csak úgy mondja.. köszi a válaszokat.
2012. jan. 14. 20:23
 7/11 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül
2012. jan. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én így is, meg úgy is őszinte vagyok, ez sokaknak nem is tetszik. Az alkohol csak a félelem érzetet tünteti el,tehát olyan dolgokat mondanak el, amit egyébként nem, mert balhé lenne belőle.
2012. jan. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Pont alkohol hatása alatt legyen őszinte ???

Elég égő ha csak ilyen esetben tud igazat mondani.

Nem kell szégyellni az igazságot józanon kell túl esni rajta nem satu részegen önmagunkat leégetve ...

2012. jan. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ajj nem satu részeget írtam, csak 1-2 feles után gondoltam...-.-" Elolvashatnád mielőtt válaszolsz..
2012. jan. 14. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!