Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkohol vs én mi lesz igy?

Figyelt kérdés

már többször figyelmeztettem a barátomat hogy ne igyon mert én nem viselem el a részeg pasikat!

párszor ott is hagytam,minmdig igérgetetett...

honapig,hétig ment is néha

aztán egy hete nagyon berágtam mert egy 7en 4x rugott be,aztán otthagytam,és a kérlelésére visszamentem hozzá na meg mert szeretem...hogy jobban ráijjesszek összepakoltam a cuccomat és nem aludtam nála pár napig,aztán annyira szomoru volt hogy ottaludtam...ma megint részeg volt és még rám is ijjesztett hogy bevesz 20szem gyogyszert meg valami levelet is hagyott....:S

lehet egy kapcsolat igy??mit tegyek?


2009. okt. 7. 22:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Menekülj, d komolyan, mindenképpen hagyd ott, kutyából nem lesz szalonna!

Nem hiszem, hogy te ilyen életre vágynál. Még az hiányzik h megüssön vagy ilyesmi...

Ne hidd h öngyilkos lesz, úgysem meri megtenni.

Tényleg lépned kell!

2009. okt. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
hány éves is a barátod, és mivel foglalkozik? úgy könnyebb lenne
2009. okt. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

erre csak azt mondom aki hülye haljon meg!!!

a barátod alkoholista...

ha szereted elküldöd elvonóra

ha nem megy el otthagyod és ne érezz bűntudatot magának csinálja a bajt...


és én tudom miről beszélek apám 40 évesen halt meg szerintem te nem ilyen ember mellett akarsz megöregedni lépj tovább...vagy elvonó

2009. okt. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
21 éves és tanul na meg néha alkalmi munkák
2009. okt. 7. 22:50
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
amugy meg az öngyilkosságról csak annyit mondanék hogy csak a gyáva és emberek csinálják...egy öngyilkos sem megy biztosra csak valaki elhibázza a %-okat
2009. okt. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
persze gondoltam hogy nem veszi be ezért nem is figyeltem rá...de akkoris ez érzelmi zsarolás nem?
2009. okt. 7. 22:55
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Egy ilyen ember nem képes normális kapcsolatot kialakítani. Ez biztos. Gondolom ha nem változik meg, nem maradsz mellette évekig...Szóval választhatsz: Vagy mellette maradsz és segítesz (persze, csak ha Ő is akarja) neki kijönni ebből az állapotból, ami nem lesz egyszerű. Terápiára kell így járnia, nem piára. De a terápia mellett olyan ember támogatására is szükség lenne, aki közel áll hozzá. Neked kell eldöntened, hogy ez Te leszel-e. Tény, hogy általában nem működnek azok a kapcsolatok, ahol nem kölcsönös a segítségnyújtás, hanem a kapcsolat két résztvevője egy áldozat, és egy megmentő. Ha sikerül is kihúzni belőle, és normálisabb életet tud élni, akkor pedig sokszor az történik, hogy akit kihúztak a bajból, nem tudja elviselni a tényt, hogy ebben a kapcsolatban őt kellett megmenteni és otthagyja az illetőt. (Ez persze nem törvényszerű, de....) Ez általában azért van, mert egy stabil kapcsolatban az adok-kapok "játék" egyensúlyban van. Ha nem így van, kibillen az egyensúlyból, az egyik fél a másik fél alá rendelődik és ha nem egyenlíti ki, akkor vagy az egyik, vagy az egyiknek, vagy a másiknak terhére lesz a kapcsolat. Természetesen nem kis kibillenésekről van szó. Ezt ilyen szinten nem is lehet követni.


Köztes verzió: Megmondod neki, hogy ha összeszedi magát, visszamész hozzá. Kis segítség ér. Elindulni a legnehezebb. Telefonszámokat kikeresni, elmenni vele...stb. De ennyi.


B választás: Otthagyod, mert mindenkinek vállalnia kell a döntése(i) következményét.


Sok sikert!

2009. okt. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

de ö azt mondja magárol hogy ö nem alkoholista!

de mikor egyszer-kétszer elmegy dolgozni sose volt olyan hogy legalább 1x ne rugott volna be....:S

2009. okt. 7. 23:06
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nagy bajban vagy...úgy sem tud megváltozni én menekülnék minél előbb annál jobb az ijen kapcsolatokból lesz az hogy megszületik a baba és szegény nem hozáméltó körülmények között nő fel:( Remélem okos leszel:)

2009. okt. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

egy alkoholista sosem ismeri be magáról, hogy az.

Én is csak azt tudom javasolni, hogy hagyd ott, nagyon nehéz egy ilyen embert rávezetni a jó útra, és zsarolással nem lehet (az, hogy párnapra elmentél annak minősül). Neki segítségre van szüksége.

2009. okt. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!