Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szerelmes lennék a barátomb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szerelmes lennék a barátomba, alkohol hatása alatt meg tudnám csalni?

Figyelt kérdés

Ti ezzel hogy vagytok? Ha sokat iszok, bármibe benne vagyok, annak ellenére, hogy van nekem..

17/L


2012. jan. 3. 23:11
 1/10 WhiteLabel ***** válasza:
100%
Akkor kérem alásan, ön egy ribanc.
2012. jan. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szilveszterkor egy csaj nagyon részeg volt és eléggé rám mozdult, pedig van barátja.
2012. jan. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Ha szerelmes LENNÉK a barátomba?lol
2012. jan. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Aki szerelmes,az lehet bármilyen részeg,akkor is a párjába szerelmes és részegesen SEM jut eszébe a megcsalás.
2012. jan. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én 16 évesen voltam igazán szerelmes, de nem kellett egy alkohol molekula sem, hogy megcsaljam. Érzelmileg nem csaltam meg soha, csak fizikailag de ez alapvető férfi ösztön amiért nem fogok bocsánatot kérni! Nem buktam le szerencsére 21/F
2012. jan. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ezt azert kerdeztem igy, hogy vajon szerelmes vagyok-e, hogy hagyom magam mikor kb magamrol nem tudok, de nagyon szeretem.. es a szivem szakadna meg, ha megtudna! :(

Annyira meggondolatlan vagyok, es nem tudok gondolkodni ilyenkor..

2012. jan. 3. 23:44
 7/10 anonim ***** válasza:
Az alkohol kihozhatja az emberből a legrosszabbat. Óvatosan vele!
2012. jan. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem meg.

Olyankor ha tényleg részeg az ember (nem spicces), előjönnek az ösztönök. Persze csak olyannal csalnád meg, aki kimondottan (vagy kimondatlanul, de) bejön neked.

Persze mindjárt jönnek az "én soha nem csalnám meg a párom" című emberek,(de ők 90%-ban nem itták magukat le annyira (ami mondjuk becsülendő, de itt nem erről van szó), de be kell vallani, aki iszik, az hajlamos ösztönlényként viselkedni.:)

2012. jan. 4. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy igen, de ez nem ment fel téged. Amit részegen csinálsz, az ugyanúgy te vagy, ezért amit akkor csinálsz, számonkérhető, nem hivatkozhatsz arra, hogy részeg voltál.
2012. jan. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
ha valakit igazán szeretsz nem csalod meg. És ne beszéljünk itt alapvető férfi ösztönről meg a megcsalás nem az:)
2012. jan. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!