Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés a szerelem?

Figyelt kérdés

Lehet,hogy ez egy nagyon idióta kérdés,de kíváncsi vagyok rá,mert nekem még nem volt benne részem.Én azt gondolom a párkapcsolatokról,hogy az emberek többnyire csak azért jönnek össze egymással,hogy legyen mellettük valaki,tök mindegy,hogy ki,csak ne legyenek egyedül és hogy ne cikizzék őket,hogy már x évesek és még mindig nincs senkijük.Legalábbis eddig az esetek többségében én ezt láttam,amikor mélyebben a dolgok mögé néztem.Nagyon ritka az,hogy 2 ember megbecsüli egymást egy kapcsolatban,szerintem.És végül is lehet,hogy csak a szaporodási ösztön hajtja az embereket és ez csak duma,hogy milyen fontos nekik a párjuk.Mert 2 napra rá már csalják egymást és hazudnak.Az ember tényleg egy állat.Persze,szeretném,ha nem így lenne.(Remélem,hogy csak én vagyok idióta környezetben.)

Könyörgök,cáfoljon meg valaki!!!


2012. jan. 14. 23:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
olyan, mint amikor bepisilsz. mindenki látja rajtad, de a melegséget csak te érzed:)
2012. jan. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Lány vagy?
2012. jan. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hú! A szerelem az csodás és rendkívül nehéz dolog.

Ezt nem lehet leírni, mert mindenki másképp éli meg. De törekedj rá, bár az vagy jön, vagy nem.

De ha eljön, azt tudni fogod!

2012. jan. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
csefy válasza nagyon tetszett és egyébként van benne igazság tényleg :))
2012. jan. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Elég nehéz ezt meg magyarázni. Én az vagyok!!! majdnem 3 éve. Mielött össze jöttünk, egy párszor láttam de még kisebb koromban, és már akkor éreztem, hogy benne van valami,ez egy kicsit furcsa lehet olvasni, de én tisztára emlékszem. Volt egy ideálom, hogy mit szeretnék egy férfiban, hogy szeressen olvasni meg ilyenek, és nem bánom, hogy kellett várjak amig eljött. Nem érdekel más férfi rajta kivül, mikor várom, hogy jöjjön, hozzám ugyan olyan izgatott vagyok, mint az elején. Mindig számithatok rá és forditva, meg bizom benne, törödik velem, tiszteljük egymást. Nem untuk meg egymás társaságát. Vannak kissebb problémák de csodálatos érzés tuni, hogy nekem van ő és, hogy hozzám tartozik. Látszik rajtam, hogy boldog vagyok, mások szerint is és a legjobb hogy én is látom rajta. Én úgy érzem meg találtam az én igazi páromat. Elötte soha senkivel nem volt ilyen jó kapcsolatom. Minden nap mindketten teszünk bármilyen kicsi dolgot is a kapcsolatunkért. Csodálatos dolog remélem neked is lessz hozzá szerencsád.
2012. jan. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"Milyen érzés a szerelem?"


Nézz szét a könyvespolcon. A 18.-19. századi költészet fele a szerelemről szól. Meg persze a régebbi is, meg az újabb is, csak azok kevésbé közérthetőek.


"Én azt gondolom a párkapcsolatokról,hogy az emberek többnyire csak azért jönnek össze egymással,hogy legyen mellettük valaki... ne cikizzék őket"


16-18 éves korban valószínűleg így van, később egyre kevésbé.


"És végül is lehet,hogy csak a szaporodási ösztön hajtja az embereket"


Nem lehet 1 db ösztönnel megmagyarázni az emberek viselkedését, pontosabban meg lehet magyarázni, csak az a magyarázat semmitmondó lesz.


"és ez csak duma,hogy milyen fontos nekik a párjuk"


Ha CSAK a szaporodási ösztön hajtaná az embert, akkor a "párjuk" pont hogy nagyon fontos lenne nekik :)))


"Az ember tényleg egy állat."


Nem gomba? Nem is növény??!?

2012. jan. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Régebben mindig azt beszéltük a barátommal,hogy honnan tudom,hogy szerelmes vagyok-e a barátnőmbe avagy sem :)


Hogy én honnan tudtam meg ?

Szakítottunk és amelyik csajsziba tényleg szerelmes voltam azt soha nem tudtam elfelejteni :(

Szakítás után 1 hónapig a padlón voltam miattuk

És most is nagyon szívesen gondolok rájuk :))


Amúgy 1 igaz nagy szerelmem volt akivel 3 hete szakítottam pont karácsonykor :))

Érte bármit megtettem volna , nem az volt az elsődleges,másodlagos célom,hogy megdugjam hanem szimplán vele akartam lenni :))


Ohhh :(

2012. jan. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
23:44 Ez szép történet,szerintem mindenki ilyen szerelemről álmodozik:)Nekem egy kicsit távolinak és elérhetetlennek tűnik egy ilyen kapcsolat,de igyekszem hinni benne,hogy még van ilyen.Köszi,hogy megerősítettél benne:)Amúgy sokat vártál rá?
2012. jan. 15. 18:39
 9/13 A kérdező kommentje:
23:25 igen,22.Ez lemaradt.
2012. jan. 15. 18:40
 10/13 A kérdező kommentje:

Amúgy köszi a válaszokat:)Mindenkire reagálva:Azért kezdtem el kételkedni,mert sokan vannak körülöttem,akik csak azért maradtan együtt,hogy ne legyenek egyedül.Az egyik ki akarja használni a másikat(pénz),a másik meg belenyugszik ebbe és nem hagyja el,mert nem akar egyedül lenni.Tök mindegy neki,hogy kivel jár,csak legyen valaki.És ezek nem 16-18 éves emberek.De akkor ezek szerint ezen a szinten vannak.Vagy nincs lelkük.

A másik:nekem volt egy olyan kapcsolatom,amikor azt hittem,hogy szerelmes vagyok az illetőbe,majd 1 hónap után szakítottunk,sokáig hiányzott,padlón voltam miatta,de egy ismerősöm felnyitotta a szemem,hogy lehet,hogy nekem nem is igazából ő hiányzik,hanem az,ami vele járt.És igaza volt.

Hát igen,ezek rossz tapasztalatok.De azért örülök,hogy ti jókat írtatok,majd remélem,nekem is eljön az idő.

2012. jan. 15. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!