Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés a szerelem?

Figyelt kérdés

Lehet,hogy ez egy nagyon idióta kérdés,de kíváncsi vagyok rá,mert nekem még nem volt benne részem.Én azt gondolom a párkapcsolatokról,hogy az emberek többnyire csak azért jönnek össze egymással,hogy legyen mellettük valaki,tök mindegy,hogy ki,csak ne legyenek egyedül és hogy ne cikizzék őket,hogy már x évesek és még mindig nincs senkijük.Legalábbis eddig az esetek többségében én ezt láttam,amikor mélyebben a dolgok mögé néztem.Nagyon ritka az,hogy 2 ember megbecsüli egymást egy kapcsolatban,szerintem.És végül is lehet,hogy csak a szaporodási ösztön hajtja az embereket és ez csak duma,hogy milyen fontos nekik a párjuk.Mert 2 napra rá már csalják egymást és hazudnak.Az ember tényleg egy állat.Persze,szeretném,ha nem így lenne.(Remélem,hogy csak én vagyok idióta környezetben.)

Könyörgök,cáfoljon meg valaki!!!


2012. jan. 14. 23:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"sokan vannak körülöttem,akik csak azért maradtan együtt,hogy ne legyenek egyedül."


Az is valami, nem? Lehet, hogy valaki őszintén preferálja az együttlétet az egyedülléttel szemben. Aki bérlakásban lakik, annak a lakbér és rezsi megosztása meg külön jól jön.


"Az egyik ki akarja használni a másikat"


Szerintem a "kihasznál" egy dedós kifejezés. Van két fél, mindketten adnak a másiknak valamit, ez egy csereügylet, amibe egyiket sem kényszerítették bele, hanem szabadon választották. Mi az, hogy kihasznál? Ugyan már.

2012. jan. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Amikor megismered, folyton rá gondolsz, hogy milyen lenne vele kettesben nevetgélni, csókolózni, milyen lenne a későbbi életetek együtt. Nincs olyan cselekvés, ami közbe nem jutna eszedbe. Ha dühös vagy és eszedbe jut, rögtön lenyugszol. Aztán akkor leszel a legboldogabb amikor kiderül, hogy ő is viszont érez. Na, azt már tényleg nem lehet szavakkal kifejezni. Addig is boldog voltál amíg rá gondolhattál, de ez után sokkal jobb. Szó szerint, fizikailag érzed a hasadban a pillangókat, a torkodban dobod a szíved. Mint amikor 100%-ra tudod, hogy nyersz egy nagy versenyen... csak sokkal jobb, és nem tudsz nem vigyorogni, nem rá gondolni, nem boldognak lenni.
2012. jan. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

20:22 Az lehet,hogy őszinte döntés meg hogy sok minden hozzájárulhat(lakás stb),az is más kérdés,hogy az nem szerelem,és az is,hogy az ő dolguk.Bár én akkor sem tudom megérteni őket,de unalmas lenne az élet,ha mindenki egyforma lenne.

Az emberek pedig sokszor kihasználják egymást,ki ki a maga hülye kis indokával.Ha valaki átveri a másikat,az nem közös döntés.

2012. jan. 15. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!