Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi tévő legyek? Lehet hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek? Lehet hogy van még esélyem?

Figyelt kérdés
A párom szakított velem 8hónapig voltunk együtt. Nem vesztünk össze csak mondta hogy neki szabadság kell , ő most 18. Mondta hogy már megunta hogy kapcsolata van és hogy bulizni akar. Én teljesen összetörtem , magamba fordultam. Most még könyörögtem neki de nem sikerült. És arra gondoltam hogy pár hónap múlva felhívnám hogy beugranék hozzá a cuccaimért és hogy röptessük meg a papagájunkat ( ami nála maradt) . Szerintetek benne lenne? Ha igen akkor ott már nem könyörögnék neki csak elmesélném hogy vagyok (pozitív dolgokat) esetleg annyit hogy még kicsit hiányzik. Aztán pici lépésekben tovább haladnék mindig. Szerintetek sikerülhet?
2012. jan. 15. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen.:)
2012. jan. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem.:)
2012. jan. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha valaki kilép a kapcsolatból, azért teszi, mert nem szeret. Otthagynád a plüssmackódat, mert meguntad? Ha meguntad, akkor már nem szereted annyira. Ilyen egyszerű.
2012. jan. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!