Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mitévő legyek....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mitévő legyek. Szerintetek van esélyem? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Van egy lány, akinek már többször is bevallottam hogy szeretem, de régebben ő csak barátként szeretett.

Én nem bírtam őt elfelejteni... és valamin összekaptunk. (Azt hiszem a pasiján). Sokáig nem beszéltünk.

Most a napokban megint elkezdtünk. Nem bírom nélküle...

De ő továbbra sem tud szeretni, úgy, ahogy én őt.


Ma viszont (/ tegnap este, most nemrég értünk haza) látott a barátnőmmel. Később írtam neki egy sms-t, hogy miért nem köszönt vissza, pedig ott voltunk szinte egymás mellett...

Azt mondta nem vett észre. (Jah, mikor egyenesen rám nézett..) Aztán egy másik sms-ben találkozni hívtam, mert elég rosszul alakulnak mostanában a dolgok neki, na meg, ha vele lehetek, az nekem mindennél többet ér... :)

De azt mondta nem akar többet találkozni velem, még barátként sem. Aztán addig piszkáltam míg a végén csak kiszedtem belőle, hogy az volt a baja, hogy együtt látott minket a barátnőmmel... (Idézem: ,,Hát.. tulajdonképpen csak az miatt [viselkedtem így] mert azzal a csajjal kb. egymás szájában voltatok.." - ami persze nem igaz.. utcán nem szoktuk ;) )

Aztán arra is sikerült rávennem hogy találkozzunk.

Beszélgettünk, aztán próbáltam rátérni azokra a dolgokra amik nyomják a szívét... tudniillik a barátja elég szemét szokott vele lenni, stb.

Csak miközben ezekről beszéltünk, megint felerősödött bennem az érzés, hogy szeretem őt...

És gondolom ez látszott is rajtam, mert megkérdezte hogy mi baj van, mert elég letörtnek látszom. Mentettem a menthetőt, de a végén csak kihúzta belőlem hogy még mindig szeretem...

A vége viszont az lett hogy "Eddig mindig, ha beleszerettem valakibe, a vége az lett, hogy valami más szívét törtem össze vele..." Ezt pedig ő nem akarja.

De kérdem én, csak az én szívemet lehet tördösni? :\

Jó, nem azt mondom, túlélem, mint ahogy eddig is... de ő teljesen más, mint a többi lány. Vele akármeddig el tudom képzelni... hülyén hangozhat, de el tudnám képzelni hogy vele élem le az életem. :\


Mégis mit kéne tennem?

A kulcs mondat talán az lenne amit mondott. ("Eddig mindig, ha beleszerettem valakibe, a vége az lett, hogy valami más szívét törtem össze vele...")


Előre is köszönöm a válaszokat. :\


2010. júl. 11. 04:28
 1/3 anonim ***** válasza:
hat...nem egyszeru. Bocsi,hogy ilyet mondok,de ezt a lanyt nem lehet megerteni...Csinalja az eszet. O nem ugy szeret teged ahogyan te otet ,megis hogyha te mas lannyal vagy ,mar rogton nem is beszel veled, De te beszelj vele attol,hogy massal van,es turd is el neki azt h nem szeret es te bird ki,de o mar rogton kicsapja a hisztijet....Szerinted ez rendes viselkedes?! De most oszinten,felelj es egy percre ,ne arra gondolj mennyire szereted. Vagy talan o is szeret teged csak nem vallja be...ezt meg aztan meg ugyse ertenem,hogy miert nem ha te mar egy parszor szerelmet vallottal. Lehet hogy csak azert nem akar massal lattni,hogyha megis szakitana a pasijaval,te ott lennel neki,es jo lennel potleknak?...!... Es te miert vagy massal,ha ot szereted? Lehet hogy a baratnod szerelmes beled,es te meg ha ez a csaj ugy akarja hogy osszegyertek ott hagyod a baratnod es osszetorod a szivet? erted? Jo ez neked igy? Szerintem csak jatszik veled,es potlek vagy a szamara.
2010. júl. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

"hat...nem egyszeru.

Bocsi,hogy ilyet mondok,de ezt a lanyt nem lehet megerteni...Csinalja az eszet.

O nem ugy szeret teged ahogyan te otet ,megis hogyha te mas lannyal vagy ,

mar rogton nem is beszel veled, De te beszelj vele attol,hogy massal van,

es turd is el neki azt h nem szeret es te bird ki,de o mar rogton kicsapja a hisztijet....

Szerinted ez rendes viselkedes?! De most oszinten,felelj es egy percre ,ne arra gondolj

mennyire szereted. Vagy talan o is szeret teged csak nem vallja be...ezt meg aztan meg

ugyse ertenem,hogy miert nem ha te mar egy parszor szerelmet vallottal.

Lehet hogy csak azert nem akar massal lattni,hogyha megis szakitana a pasijaval,

te ott lennel neki,es jo lennel potleknak?...!... Es te miert vagy massal,ha ot szereted?

Lehet hogy a baratnod szerelmes beled,es te meg ha ez a csaj ugy akarja hogy osszegyertek

ott hagyod a baratnod es osszetorod a szivet? erted? Jo ez neked igy?

Szerintem csak jatszik veled,es potlek vagy a szamara."


Én teljes mértékig tisztában vagyok vele hogy őt nem lehet megértni. :)

Tudom, hogy nem rendes viselkedés... De nem tud érdekelni, szeretem. :\ Az pedig

hogy csak játszik velem, szerintem ki van zárva... rengeteget sírt mikor "elvesztett" mint barátot

Ő mindig is azt mondta hogy szeret, de csak mint barátot. De ha csak így érezne, akkor

miért zavarná egy másik lány aki velem van? Lehet hogy csak idealizálok, de szeretném elhinni

hogy csak nem meri magának bevallani...

A pasijáról annyit, hogy mostanában mégrosszabb kedve van mint akkor (mikor még 100%-ig tudtam

hogy együtt vannak), a barátjáról nem akar beszélni, stb. Lehet hogy szakítottak? Nem tudom...

(De sokat veszekszenek)

A mostani barátnőmmel nem régen jöttünk össze... és röstellem, de csak azért jöttem vele össze

mert eléggé hasonlít arra az "elérhetetlen" lányra. Szerintem még ő sem szerelmes, mint ahogy

én sem annyira. Tehát ezzel nem hiszem hogy nagy "gondok" lennének. :\ Mindenesetre, azért

nem lenne könnyű elhagyni őt.


Várom a további válaszokat, az eddig érkezettet pedig köszönöm. :)

2010. júl. 11. 14:31
 3/3 anonim ***** válasza:

szija :)

mióta vagytok barátok?

tudom milyen érzés ez. én is ugyanebben a helyzetben voltam kivéve hogy a haveromnak nem volt barátnője :D

na lényeg a lényeg, azóta már együtt vagyunk két éve.. nagyon megszerettem... szerintem a lány féltékeny mert az élete része vagy és ugyanolyan önző mint én xD :) én is eleinte igy voltam a (mostmár) pasimmal. :D akkor kezdtünk el járni amikor rájöttem hogy ha nekem van pasim akkor ö összeszed egy csajt és azt nem akartam.. na mindegy a mi storynk is bonyolult xD

ha szeretnél valamit kérdezni akkor irj privibe :)

sok sikert a lányhoz! 100% h összeilletek!

2010. júl. 13. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!