Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esély? Nem tudom, belemenj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély? Nem tudom, belemenjek-e.

Figyelt kérdés

Tetszik egy lány, de egy hónapja szakítottam az osztálytársával(egy hónap után).

Nincsenek különösebben jóban, csak osztálytársak.

Nem lenne fura?


2012. jan. 15. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, kiderül gyorsan, veszteni nem vesztesz semmit.
2012. jan. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 dorykaaa válasza:

hát ha nincsennek jóba akkor miért lenne fura ?

szerintem nem lenne fura

2012. jan. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne fura?Szerintem ha teszik vagy ha szereted akkor semmi sem lehet fura! Meg hát hogyha nem is barátnője a lánynak akkor meg pláne! Ha tetszik akkor hívd el egy randira! :DD
2012. jan. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

De azért mégiscsak egy osztály, iskolában sokat találkozunk, szerintem azért lenne fura.

Plusz az előzővel nem váltunk el rosszban, persze azóta nem beszélünk, mostanában kezdtünk el egymásraköszönni, mikor szembemegyünk a folyosón, de nekem picit fura lenne ugyanabba az osztályba bemenni, csak más lányhoz...

Lehet én vagyok a fura:)

2012. jan. 15. 18:52
 5/5 anonim ***** válasza:

ha nincsenek annyira jóban, akkor nem lenne semmi gáz. különben is, ha "békében" váltatok el, akkor meg miért ne..? nyugodtan udvarolj annak a csajnak;)

akkor lenne már fura, ha ez a két lány nagyon jó barátnők lennének. de mivel nem így van, sok sikert ;)

2012. jan. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!