Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ti járnátok olyan lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti járnátok olyan lánnyal aki annyira nem jön be nektek, ha már hosszabb ideje egyedül vagytok?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert sok olyan kapcsolatot látok magam körül, hogy mindkét fél tudja, hogy nem ő az igazi mégis együtt vannak csak azért mert nincs más.
2012. jan. 15. 21:49
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Én bíztam benne, hogy a nemek lesznek túlsúlyban. Bár azért nem vagyok benne biztos, hogy ez tényleg így is van.
2012. jan. 15. 22:03
 12/17 anonim ***** válasza:

ha el bírom viselni hosszabb távon a társaságát és valamilyen szinten belefér a nő ideálomba testileg,akkor igen.

volt már ilyen többször is.

szerelmes csak egyszer voltam össz-vissz,uh a többi kapcsolatom a kérdésben szereplő volt,főleg,hogy a nőket lehet alakítgatni és idővel teljesen olyan lesz úgyis,amilyennek akarom,ha alapból nem olyan.

2012. jan. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Fordított helyzetben én sem járnék egy olyan sráccal aki külsőre nem felel meg az igényeimnek.
2012. jan. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

ez hülyeség uccsó.


ez olyan mint pl nincs rossz kaja, csak nem elég éhes ember.


specko nekem bármilyen nő bejönne..totál nem érdekelne, hogy néz ki vagy milyen a természete.

sajnos kevesen jutnak el idáig, de vannak páran.

2012. jan. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
nem! gondoltam már rá sokszor, párszor próbáltam is, de még mielőtt bármi lett volna belőle inkább kihátráltam. erőltetett dolog volt és nem utolsó sorban nem is túl korrekt.
2012. jan. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Megtörtént. Illetve nem jártunk, csak brrrrrrrr........
2012. jan. 16. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
nem. bár tisztában vagyok vele, sose lesz párom. :(
2013. máj. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!