Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Van egy pasi,akivel lassan féléve elvagyunk,de nem vagyunk együtt..nem képes lépni..és belefáradtam. Nem akarom ezt tovább csinálni,annak ellenére,hogy mennyire szerelmes vagyok belé.. Ki tudja meddig kéne még várnom.. Mit csináljak,hogy sikerüljön továbblépnem? Talán majd rájön,hogy kit veszített el..és később már okosabb lesz. Ki tudja mi lesz a jövőben..de most kéne egy kis segítség.
2012. jan. 15. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
ha ennyire kis gyáva, és te tényleg szereted, és ő is téged, akkor kivételesen lépj te...nem nagy dolog, igaz hogy az ő feladata lenne...
2012. jan. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De mit lépjek? Még találkozni se képes lejönni..mindig kérdezem,hogy mikor találkozunk már?Mert én nagyon szeretnék..Mindig mond valamit,aztán semmi..Pedig érzem,hogy ő is akarja ezt.. De nem tudok így mit kezdeni ezzel.
2012. jan. 15. 21:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Men in Blacket és nézz a piros fénybe.
2012. jan. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bátorítsd! Írj neki valami bíztatót,valami 2értelműt,amiből levágja,h mi a szitu...ne akarj tőle semmit,azt nem szeretjük,...viszont,ha írsz neki valami figyelemfelkeltőt,tuti lépni fog...ha szereted,nem szabad feladni...talán neked is 1 kicsit bátrabbnak kéne lenni,mai világban már nincs megszabva,h kinek kell lépnie először
2012. jan. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mit irjak neki? És mit lépjek? Mindig kérem h talizzunk..de nem én fogok hozzá elmenni..
2012. jan. 15. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!