Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan felejtsem el már végleg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el már végleg?

Figyelt kérdés

Már elkönyveltem magamnak h nem lehet vele seemi párkapcsolatom és tényleg foggal körömmel frobálom elfeljteni de mindig a legváratlanabb pillanatokban jut eszembe és amikor véletlenül összefutunk akkor meg...

pedig probálok mások felé is nyitni én is meglepodtem h ennek hatására mennyi uj barátom lett de egyszerüen nem tudok tőle szabadulni.

mi lehetne egy végső megoldás?


2012. jan. 9. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Hívd fel telefonon és zárd le végre.
2012. jan. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ehez idö kell ..
2012. jan. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
probáltam nem tudtam elérni pedig legutpljára barátként váltunk el
2012. jan. 9. 16:10
 4/4 anonim ***** válasza:

Ugyan ebben a kalapban vagyok én is :)

Ő szakított velem de én még most is szerelmes vagyok belé,látom,hogy új fiúja van és volt a szakításunk után már egy héttel :(

Annyira kib"szott szar érzés,hogy egyszerűen nem tudok mit csinálni,nem tudom elfelejteni,akarok vele még utoljára élőbe találkozni ,hogy megbeszélhessük és elmondhassam neki,hogy felejtsük el egymást mint barát egy jópár hónapra amig kimennek belőlem az érzelmek :)

Mert facebookon vitatkoztunk és nekem fáj,hogy rögtön uj palit talált magának de nem akarok rosszizüen elvállni vele de ő meg nem akar találkozni velem mert dolga van mindig de ez cska kifogás.

Minél előbb leakarom élöbe rendezni vele a dolgokat aztán szevasz tavasz,szar lesz hónapokig még de egy idő után minden jó lesz.

2012. jan. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!