Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Hogyan felejtse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Hogyan felejtsem el végleg?

Figyelt kérdés
Nagyon szerelmes voltam egy csajba, de 2 napja sajnos hatalmasat kellett benne csalódnom. Teljesen ki vok h hogyan felejtsem el...
2012. jan. 8. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:

megcsalt...ha igen akkor hülye vagy, hogy emészted magad.

ha nem.... így jártál.

2012. jan. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

anniyval kiegészíteném az elsőt, hogy ugyan jogos amit írt, de attól még a kérdezőnek fáj ez a dolog!


Elfelejteni...sosem fogod...teljesen soha.


Max fakítasz az emlékein, amik most még igen erősek.


Nekem a kissé bedepizés szokott segíteni, szakítós világfájdalomról szóló számok, sírok egy sort, utáne elmegyek jólberúgok haverokkal...;)

jó nemmindig ezvan és nemsokra jo emrt másnap ugyanolyanrosz ..:(


ez husszu folyamt lesz, a sport ami segíthet vgay új hobbi, amikor abba a 2-3 órába teljesen kikapcsolsz, és csak arra az egy dologra figyelsz! öszpontosítasz, és kizársz a fejedből minden mást.

Nehéz, de kivitelezhető.


szóval sport, új hobbi, esetleg beletemetkezés a munkába.

2012. jan. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is azt tanácsolom, hogy kezdj bele vmi újba, vagy olyat csinálj ami teljesen kikapcsol. Nem tudom, mennyire szoktál sportolni, de ha nekem van ilyen gondom, akkor (mivel én amúgy is sport megszállott vagyok, persze csak módjával)én a sportba temetem a bánatom. Az teljesen kitud kapcsolni, valahogy akkor nem gondolok semmi másra, na meg utána kicsit jobban is érzem magamat. Volt, már nekem is ilyen, mások hülyének is néztek, hogy minek sportolok ennyit, túlzásba fogom vinni, de inkább erőt adott, akkor voltam a legjobb formámban :D. A lényeg, olyat csinálj amit szeretsz, tereld el a figyelmedet. A tanulás, meg a munka nekem ilyenkor azért nem segített, mert agyban akkor is máshol járt az eszem és nem tudtam a munkára koncentrálni.
2012. jan. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!